Курс інституційного розвитку локальних медіа з громад Полісся

Запрошуємо вас до участі у проєкті Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Менторинговий курс інституційного розвитку локальних медіа Житомирської, Сумської та Чернігівської областей «ЗМІ нових громад», що здійснюється у партнерстві з ГО «Сумський прес-клуб» (Суми),  ГО «Медіа-центр «Моє місто» (Чернігів) і ГО «Інститут Креативних Інновацій».

Ми працюємо для редакцій реформованих газет Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.

У окремих випадках ця аудиторія може бути розширена.

Проект  триватиме 11 місяців.

 

▶ Що будемо робити протягом цього часу?


Вас чекає серія тренінгів із інституційного розвитку в офлайн і онлайн форматах. До заходів у онлайн-форматі зможуть долучитися бажаючи поза обраною групою. Для офлайн-тренінгів набираємо групу з  редакторів і журналістів – представників реформованих видань області.

Це будуть навчання з проектного менеджменту, краундфандингу, проведення адвокаційних кампаній у громадах, навчання інструментам нових медіа.

Також відбуватиметься консультування з розробки та впровадження редакційної політики. Тобто редакції протягом 5 місяців отримуватимуть менторську підтримку з усіх напрямків роботи щодо залучення внутрішніх і зовнішніх ресурсів для інституційного та фінансового розвитку редакцій.

Наступним етапом стане практичне втілення отриманих знань. Серед редакцій-учасників проекту буде проведено конкурс на отримання міні-грантів для реалізації інформаційних проектів. Десять редакцій із трьох областей зможуть отримати мінігранти (до $2000) для здійснення власного проекту.

Проект здійснюватиметься за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

ПРОХАННЯ ПОДАВАТИ ЗАЯВКИ КООРДИНАТОРЦІ ПРОЄКТУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДО 8 ЛИПНЯ 2021 РОКУ:

Ірина Новожилова, ztpres@ukr.net, https://www.facebook.com/ztpres/, 0674104958

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *