Літня Школа “Перспективи демократії, стабільності та європейської інтеграції України: які уроки можна почерпнути з досвіду Балтійський країн?”

Центр Досліджень відносин Європейського Союзу та Росії при Університеті Тарту (http://ceurus.ut.ee) повідомляє про проведення Третьої Літньої Школи «Перспективи демократії, стабільності та європейської інтеграції України: які уроки можна почерпнути з досвіду Балтійський країн?», яка відбудеться 22-27 серпня 2016 року (прибуття в Естонію 21 серпня, повернення в Україну – 28 серпня)  в Університеті Тарту (Естонія).

Детальна інформація про Школу, необхідні документи та умови надсилання

До участі в Літній Школі запрошуються кандидати, які відповідають наступним критеріям:

– Є громадянами України;

– Постійно проживають на теренах України (в кордонах, визнаних міжнародним правом);

– Preliminary programme vers 10-05-16  Application form 2016

Є студентами українського вузу та навчаються за напрямками «Міжнародні відносини», «Політологія», «Історія», «Журналістика», «Соціологія» або суміжними дисциплінами на рівні бакалавратури (кандидат повинен закінчити повні 3 роки навчання) магістратури чи докторантури.

АБО є молодими фахівцями, які працюють у сфері, пов’язаній із тематикою Школи та отримали диплом бакалавра в одній із  вищезгаданих галузей не раніше 2011 року

– Володіють англійською мовою на високому рівні;

ВАЖЛИВО: заявки від кандидатів, які на момент навчання в Школі (серпень 2016 року) отримали диплом кандидата наук АБО вчилися, проживали чи працювали  в країнах ЄС АБО Північної Америки більше ніж 6 місяців протягом останніх 5 років, РОЗГЛЯДАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

Кандидати повинні надіслати всі необхідні документи електронною поштою в Університет Тарту до 8 червня 2016 року (23:59) на електронну скриньку Мар’яні Семенишин (semenyshyn.m@hotmail.co.uk) та Вар’є Куут (varje.kuut@ut.ee). Перед надсиланням документів, просимо ретельно ознайомитись з інформацією, розміщеною на сайті Центру. Заявки, отримані після 8.06.2016, розглядатися не будуть.

Організатори Школи забезпечують практично всі витрати пов’язані з проживанням, харчуванням та подорожжю.  Міністерство Закордонних Справ Естонії забезпечує фінансову підтримку проведення Школи через програму розвитку і співпраці.

Організатори  НЕ відшкодовують витрати, пов’язані з отриманням візи (візовий збір, оформлення страхового полісу та інші витрати, пов’язані з оформленням візи), витрати на дорогу до Києва а також трансфер до аеропорту «Бориспіль»

Просимо скеровувати всі запитання (українською, англійською та російською  мовами) Мар’яні Семенишин (semenyshyn.m@hotmail.co.uk).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *