Літня школа: «Віртуалізація суспільної свідомості»

  Літня школа «Віртуалізація суспільної свідомості», яка відбудеться 14-16 серпня 2019 рокув м. Київ.

 Літня школа «Віртуалізація суспільної свідомості» – 3-денна навчально-тренінгова програма з метою навчити молодь критично оцінювати інформацію, використовувати ефективні методи її перевірки та запобігати поширенню фейків.

 Програма Літньої школи передбачає тренінги, навчання, розвиток навиків ефективної роботи з інформацією, а також спілкування з тренерами та експертами у сфері інформаційної політики.

  Основні завдання Літньої школи:

– показати актуальність проблем у сфері інформаційної безпеки, а також підкреслити її роль у формуванні мирного та безпечного середовища;

– визначити з чого складається особисте медіа-поле громадянина та ознайомити учасників з найпоширенішими технологіями маніпуляцій;

– мотивувати молодих активістів до формування критичного мислення;

– створити команду однодумців для боротьби з фейками та маніпулятивними технологіями;

– сприяти розвитку лідерських якостей учасників;

– стимулювати налагодження ділових контактів між учасниками літньої школи.

  До участі у Літній школі запрошуються особи від 18 до 28 років – студенти, представники неурядових громадських організацій, молоді спеціалісти.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму, перейшовши за посиланням тут. За результатами конкурсу буде відібрано 24 учасників.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 липня (до 12:00 год.).

Оголошення результатів відбору – 31 липня. Кількість місць обмежена.

Робоча мова заходу – українська.

Організатори заохочують до участі представників із регіонів. Витрати на проїзд покриваються організаторами. Учасникам забезпечують проживання та харчування в рамках Літньої школи.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до Анжеліки ПАВЛЮК. Електронна адреса: am@openukraine.org; (044) 220 18 40; (067) 214 34 62.

ПАРТНЕРИ:

«Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Інновації, професіоналізм, ефективність – три опори нашої роботи. Служити українському суспільству – наш незмінний пріоритет з 1996 року.

Stopfake.org – cайт для перевірки фактів був запущений 2 березня 2014 року. Ініціаторами його створення стали викладачі, випускники та студенти Могилянської школи журналістики та програми для журналістів і редакторів Digital Future of Journalism. До проекту долучилися журналісти, редактори, програмісти, перекладачі – всі ті, кому була небайдужа доля України та її народу під час окупації Криму і війни на Донбасі.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» – міжнародний фонд, заснований у липні 2007-го року для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Завданнями Фонду є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвитку міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *