Малі гранти для громадських ініціатив

  «International Alert» має на меті надання ОГС малих грантів на реалізацію ініціатив, що сприяють згуртованості громади, на місцевому рівні, у яких наслідки тривалого конфлікту призвели до напруженості у відносинах між різними групами.

  Дедлайн – 10 вересня 2019 року.

  Проект надає підтримку організаціям громадянського суспільства та місцевим органам влади щодо розвитку метедологічних навичок ( аналіз, діалог, адвокація) та технічних компетенцій для ефективного розв’язання конкретних питань, що визначаються в результаті їхнього власного аналізу. В рамках проекту організації громадянського суспільства співпрацюватимуть із місцевим, обласним та національним органами влади та представниками ЗМІ для спільного визначення проблем  та напрацювання їх рішень.

  Цей запит про надання пропозицій призначений для громадських організацій та благодійних фондів, що працюють на рівні громади\області, загальною метою яких є сприяння згуртованності громадита запобігання напрузі в громади через забезпечення інклюзивності при прийняті стратегічних рішень, щодо розвитку громади.

  Кінцевий срок подання пропозицій- до кінця дня 10 вересня 2019 року.Орієнтована тривалість проектів становить 3-5 місяців, пропозиції надсилати на ALukyanchuk@international-alert.org

  Для підготовки відповідної пропозиції, уважно переглянте документи- інтрукції  у додатках:

– інструкция

 – технічне завдання rfp_new_partners-ukr

– приклад бюджету budget_template_grants

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *