Мандрівний фестиваль Docudays UA у Житомирі

 Традиційно наприкінці осені Житомир приймає Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
  12 листопада фестиваль вдесяте завітає у Житомир. Цього року глядачі матимуть змогу побачити 2 короткометражних і 5 повнометражних фільмів.

  Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності.

  Фестиваль пропонує подивитись на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

 Презентувати фільм-спостереження «Віддалений гавкіт собак», який отримав приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2018, у Житомир з Німеччини приїде асистент режисера Азад Сафаров. Стрічка розповідає про життя 10-річного Олега та його бабусі Олександри в селі на лінії фронту на сході України.

 З 12 по 17 листопада покази відбуватимуться щоденно о 19:00 у кінотеатрі «Україна», вул. Київська, 13.

  Розклад фільмів:
12/11 – «Проект «Бабця»
13/11 – «Дякую за дощ»
14/11 – «Смерть дитини»
15/11 – «Мовчазна війна»
16/11 – «Віддалений гавкіт собак»
17/11 – «Коли я чую спів птахів», «Моя щаслива непроста родина», «Привіт – Салям»

  Мета Мандрівного фестивалю
Сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

  Місія Мандрівного фестивалю
Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

  Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

  Всі заходи безкоштовні.
  Організатор фестивалю у Житомирі:
Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат»

  Деталі:
http://travelling.docudays.ua/

  Контактні телефони:
(096)627-78-52
(0412)46-10-86

  Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Джерело: http://www.sformat.org/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *