«Менторство заради змін» – міжнародна менторська програма Ради Європи

Офіс Ради Європи в Україні відкриває конкурс на міжнародну менторську програму Ради Європи «Менторство заради змін», що розпочинається в рамках проекту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні. Це – унікальна тримісячна комплексна програма онлайн-наставництва для публічних службовців регіональних та центральних органів державної влади, представників ОМС, лідерів громадянського суспільства. Закликаємо подавати свої заявки випускників Академій громадянської участі Ради Європи.

Які цілі програми?

Допомогти покращити діалог учасників з зацікавленими сторонами в процесі прийняття рішень, підвищити навички, необхідні для професійної діяльності, різносторонній особистісний розвиток учасників.

Які сфери охоплюватиме менторська підтримка?

Міжнародні стандарти участі громадян у прийнятті рішень; демократичні інновації та громадська участь; публічні консультації для інклюзивного прийняття рішень; відносини з урядом, адвокація та лобіювання; комунікації та зв’язки з громадськістю; відносини з донорами та міжнародна адвокація; лідерство в складних умовах; управління проектами в державному секторі.

Як довго триватиме програма?

Травень – липень 2020

Подати заявку тут.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 квітня 2020 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *