Міжнародна організація IREX запрошує до співпраці у проекті USAID ПУЛЬС

  Міжнародна організація IREX оголошує відбір заявок на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України Дедлайн -1 листопада 2018 р.

  До участі запрошуються команди бібліотек та громадських організації України з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей,  що входять до об’єднаних територіальних громад (ОТГ)або перебувають у процесі становлення ОТГта прагнуть долучитись до підтримки впровадження децентралізації. Вітаються заявки, як від команд, що були учасниками  проекту ПУЛЬС попередні роки, так і нові команди.

 Метою діяльності учасників проекту ПУЛЬС є сприяння інформуванню громадян щодо особливостей місцевого самоврядування, налагодження співпраці із місцевою владою та розробка дієвих підходів у залученні активних громадян до розвитку громад та прийняття рішень на місцях.

   Коротко про проект

  Проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) працює над формуванням належного правового поля децентралізаційної реформи в Україні,  збільшення ресурсів місцевого самоврядування та здатності громад ними ефективно розпоряджатись, збільшення спроможності та професійного рівня усіх долучених до реформи груп.

   Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які виявлять зацікавленість у подальшій співпраці з IREX, та продемонструють високий рівень мотивації.

   Підтримка від IREX

   IREX надасть:

–       всебічну інформаційну підтримку своїм партнерам задля підвищення їх обізнаності та впровадження діяльності в громадах (наповнення Facebook групи (IREXPULSE); щотижневі дайджести новин, надіслані електронною поштою; візуалізація даних та інфографіка; вебінари на різні тематики);

–       набір інформаційних матеріалів для використання під час проведення заходів та  розповсюдження  у громадах серед мешканців;

–       грантову підтримку у розмірі до 10 000 грн для кожної команди (ГО+бібліотека), що мають бути використані на проектну діяльність;

–       консультації  спеціаліста з проведення соціологічних досліджень та аналізу даних;

–       консультації від профільних регіональних консультантів Асоціації міст України.

    Що очікується

 Бібліотеки та громадські організації  візьмуть участь у 2-3 денному тренінгу, організованому IREX у січні-лютому 2019 року задля підвищення знань у сфері реформи місцевого самоврядування. Надалі, відібрані команди, отримають інформаційні матеріали та грантову підтримку на проведення ряду заходів з залученням громадян до реформи місцевого самоврядування (протягом березня-серпня 2019 року).

  Для участі в конкурсі необхідно до 01 листопада 2018 року включно подати пакет наступних документів:

 • Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявкина участь
  • Свідоцтво про державну реєстрацію ГО
  • Рішення про внесення до Реєстру неприбуткових організацій та установ ГО
  • Наказ про призначення директора або особи, яка уповноважена на підписання грантової    угоди або Протокол ГО
  • Довідка про банківські реквізити ГО
  • Наказ про облікову політику організації (за наявності) ГО
  • Статут ГО (Скановану версію)                                     

  Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу tdementieva@irex.orgз темою листаЗАЯВКА_ПУЛЬС_НАЗВА Вашої ГО + НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ до  01 листопада 2018 року включно.

  За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Тетяни Дементьєвої:  

(044) 537 06 04, tdementieva@irex.org.

 Переможці відбору будуть повідомлені електронною поштою 03 грудня 2018 року.

 Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: https://gurt.org.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *