Міжнародна школа прав людини для політиків

  У вересні 2019 року в Києві стартує Міжнародна школа прав людини для політиків.

 До участі запрошуються політичні активіст(к)и; представники / представниці політичних партій з усієї України, які хочуть більш глибоко розібратися в тематиці прав людини; народні депутат(к)и; депутат(к)и місцевих рад; учасники / учасниці молодіжних організацій існуючих політичних партій.

  Школа складається з базового і просунутого курсу. В рамках базового курсу учасники зможуть розібратися з такими питаннями:

● Коли і звідки виникли права людини, яка їх природа?
● Скільки всього існує прав людини?
● Як співвідносяться права людини і демократія?
● Чим права людини відрізняються від прав громадян?
● Чи передбачають права людини наявність обов’язків?
● “Позитивні” і “негативні” права людини – в чому різниця?
● “Три покоління” прав людини: які права є універсальними для всіх людей, а які ні?
● Права людини і політика: чому держава не може обходитися без правозахисників?
● Основні міжнародні механізми захисту прав людини та зобов’язання держави – що важливо знати політикам?
● Що українці знають і думають про права людини? Які цінності найбільш важливі для людей і як війна впливає сприйняття цінностей?

  Тренінги будуть проходити в Києві. Участь безкоштовна. Учасники та учасниці заходу забезпечуються харчуванням та роздатковими матеріалами, а для іногородніх забезпечується проживання та відшкодовуються транспортні витрати.

  Для участі необхідно до 27 серпня заповнити анкету.

 При відборі буде враховуватися досвід кандидатів/ок і їхня мотивація. Відібрані в результаті конкурсу учасники/учасниці отримають запрошення і більш детальну інформацію до 2 вересня 2019 року.

 Учасники та учасниці Школи, які успішно пройдуть базовий курс, отримають сертифікати та можливість пройти просунутий курс Міжнародної школи прав людини для політиків, який відбудеться в жовтні 2019 року.

Організатори школи: ZMINA. Центр прав людини в партнерстві з Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ і Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv.

Захід проходить за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до Tetiana Pechonchyktp@humanrights.org.ua.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *