Активна молодь організувала та провела Табір Миру для трьох областей від Ради Європи на Житомирщині

Молодіжний табір миру «Youth Peace Camp» відбувся на Житомирщині 25-28 жовтня. Протягом 4 днів молодь з різних громад Житомирської, Донецької та Луганської областей [виключно з територій підконтрольних Уряду України, – ред.] набувала практичні навички з трансформації конфліктів,  молодіжного діалогу, взаємного впливу медіа і політики на молодь. Всі ці дні молодь у тренінговій та ігровій формі розробляла власні ініціативи для своїх громад, щоб в подальшому спробувати втілити їх у життя. Молодіжні табори миру були ініційовані Радою Європи ще в 2003 році. У минулі роки проект табору миру об’єднував молодь з Вірменії, Албанії, Азербайджану, Кіпру, Грузії, Ізраїлю, Косово, Чорногорії, Палестини, Сербії. Тепер до цього списку приєдналась і Україна.

Як зазначила одна з організаторок табору, Голова ГО «Інститут Креативних Інновацій»  Вікторія Безсмертна:

«Протягом молодіжного табору миру учасниці та учасники прослідкували практичний процес навчання та набули компетенцій у сфері міжкультурного навчання, діалогу та трансформації конфліктів у рамках прав людини на основі принципів та підходів Ради Європи. Приємно, що молодь не байдужа до суспільних процесів, к відбуваються в країні та готова співпрацювати заради спільного розвитку, і, в першу чергу, розвитку своїх громад! Саме тому, ми хотіли поєднати у навчальній програм вплив молоді на свій розвиток та розвиток своїх громад, медіа, політикою та, взагалі, допомогти прокомунікувати молодим людям різного віку, статі та статусу…».

Як зазначають організатори, такі табори, крім України, відбулись ще у 7 країнах Європи, а їхні учасниці та учасники зможуть відвідати загальноєвропейський Молодіжний табір миру вже у грудні цього року.

А з враженнями учасниць та учасників можна ознайомитись на фото та відео нижче:

https://www.facebook.com/www.kreativ.im/videos/2014936912006977

 

 


Довідково. Молодіжний табір “Youth Peace” реалізовує ГО «Інститут Креативних Інновацій у співпраці з Партнерством громадських організацій та ініціатив “Громадський Ресурс Полісся”, ГО “Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини”, ГО “Центр практичної психології “For Life”. Захід відбувається за рахунок фінансової допомоги Ради Європи. Висловлені тут погляди жодним чином не можна сприймати як офіційну думку Ради Європи.

One thought on “Активна молодь організувала та провела Табір Миру для трьох областей від Ради Європи на Житомирщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *