Молодіжний табір миру Youth Peace Camp: відкрито набір

 Інститут Креативних Інновацій запрошує молодих людей взяти участь в молодіжному таборі миру “Youth Peace”, який відбудеться 25-28 жовтня 2021 р.
Табір проводиться з метою залучення молодих людей та молодіжних організацій з регіонів, що постраждали від конфліктів, до діалогу та заходів з трансформації конфлікту, що базуються на освіті з прав людини та міжкультурного навчання, під час та після табору.

Участь у Таборі можуть взяти молоді люди віком від 18 до 30 років, що проживають в Житомирській області.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://ngo.zt.ua/yp до 23:59 18 жовтня 2021 року.

Участь у таборі безкоштовна!

Учасники-учасниці забезпечуються проживанням, харчуванням та проїзд компенсується (за наявності оригіналів проїзних документів) організаторами.
Підтвердження участі в Таборі відібрані учасники та учасниці отримають 20 жовтня 2021 р. на вказану при реєстрації електронну пошту.
В подальшому учасники та учасниці зможуть взяти участь у міжнародному таборі миру від Ради Європи.

Молодіжний табір “Youth peace” реалізовує ГО Інститут Креативних Інновацій у співпраці з Партнерством громадських організацій та ініціатив “Громадський Ресурс Полісся”, ГО “Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини”, ГО “Центр практичної психології “For Life”.

Захід відбувається за рахунок фінансової допомоги Ради Європи. Висловлені тут погляди жодним чином не можна сприймати як офіційну думку Ради Європи.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою my@kreativ.im

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *