Набір на курс з ІТ-компетенцій для лідерів громадянського суспільства

  За опитуваннями, біля 70% представників НГО в Україні визнають, що наявні в організації ІТ-технології лише частково відповідають поточним потребам. А серед основних причин, що заважають використовувати ІТ в повній мірі, організації бачать брак знань щодо інновацій.

  Eastern Partnership Civil Society Facility та SocialBoost запрошують лідерів українського громадянського суспільства на курс з поліпшення цифрових компетенцій. Курс допоможе досягати ще кращих результатів діяльності за рахунок підвищення рівня навичок роботи з ІТ-інструментами та технологіями. Ключові тематичні блоки курсу: проектний менеджмент, кібербезпека, онлайн-комунікації, використання інструментів е-демократії, врядування та не тільки.

  Тримісячний курс допоможе учасникам зрозуміти виклики у розвитку організації, переглянути стратегію та планувати нові активності, спираючись на можливості ІТ-інструментів. Курс включає первинне тестування, наочні воркшопи, практичні тренінгові сесії та вебінари. Учасники також отримуватимуть завдання від лекторів для оцінки прогресу.

  Курс побудований на актуальній навчальний практиці blended learning (комбіноване навчання) — поєднанні онлайн та офлайн-активностей.

 Для участі у заходах в Україні заявки також можуть подати представники громадських організацій з Молдови. Організатори курсу покривають відібраним учасникам логістичні витрати (проїзд, проживання, харчування).

  Деталі щодо критеріїв відповідності до представників НГО на сайті.

  Дедлайн для подачі заявки 10 березняhttp://dc.eapcivilsociety.eu/

  Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *