Набiр на тренiнг-курс для практикуючих психологiв

  Громадська організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова  України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході. 

  Метою тренінг-курсу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки, відновлення та повернення до мирного цивільного життя постраждалих осіб, їх подальшої інтеграції у громади. 

  Тренінг-курс складається з двох триденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Освітній компонент першого тренінгу присвячений тематиці Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в надзвичайних ситуаціях за стандартами IASC, другого тренінгу – темам Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції.

  Перший тренінг буде проходити з 3 по 5 квітня 2019 року включно у місті Київ. 

  Другий – 19-21 квітня 2019 року (місто проведення уточнюється).

  Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох тренінгах курсу. 

  Участь безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

 Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 27 березня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 28 березня 2019 на електронну адресу кандидата.

 За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Джерело https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *