Національні волонтерські обміни

  Українська Волонтерська Служба запускає програму національних волонтерських обмінів — для тих, хто хоче дізнатись більше про волонтерський рух в різних регіонах України. В рамках дводенних поїздок учасники познайомляться з успішними соціальними ініціативами різних регіонів України

  Обміни відбудуться у  містах:

 Маріуполь 21-22 березня (прийом заявок до 14 березня). Волонтери дізнаються як створити свій молодіжний хаб та що треба, аби він став успішним. А також почують про взаємодію між молоддю та владою, а також дослідимо молодіжні рухи на сході України.

 Київ 4-5 квітня (прийом заявок до 27 березня). Цей обмін допоможе дізнатись про різні способи боротьби зі зміною клімату: сортування сміття, висадку дерев, свідоме споживання та захист природних ресурсів. Відвідаємо громадські організації, які рятують країну від екологічної катастрофи та обміняємось власним досвідом.

 Івано-Франківськ 25-26 (прийом заявок до 14 квітня). Під час обміну учасники обміняються ідеями, як зробити життя в громаді комфортним та доступним для кожного. Публічні простори, проєкти міського озеленення, вивіски, мурали та інфраструктура, доступна для кожного — подивимось на успіхи Івано-Франківська у сфері розвитку міста.

  Завдяки підтримці Національного фонду за демократію, участь у програмі безкоштовна для відібраних учасників.

 Подати заявку можна на сайті Української Волонтерської Служби: https://volunteer.country/projects/nationalexchange

***

Довідка:

Українська Волонтерська Служба — неприбуткова організація, місією якої є формування культури волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Ми працюємо для того, аби допомагати іншим було так само звично, як і робити щось для себе.

Національний фонд за демократію — недержавна некомерційна фундація, що сприяє зростанню та зміцненню демократичних інституцій у всьому світі.

Leave a Reply

%d bloggers like this: