Навчальна програма для союзників ЛГБТІ з усієї України

 Програма «Союзники: Школа солідарності з ЛГБТІ» спрямована на підтримку та розвиток союзників ЛГБТІ людей у русі за права людини в Україні. Кількість навчальних місць обмежена.

  Кінцевий термін – 20 січня 2020 року.

  До участі запрошуються учасники з усієї України, які прагнуть стати досвідченим та успішним союзниками на захист прав ЛГБТІ людей, зокрема, підприємці, викладачі, лікарі, журналісти, програмісти, ветерани, юристи, вчителі, молоді політики та громадські активісти. Freedom House гарантує нерозголошення персональних даних заявників та учасників програми. 

 Навчання передбачає знайомство з основами захисту прав людини та історією ЛГБТІ+ руху в країні, кращими прикладами підтримки прав ЛГБТІ з боку союзників, а також посилення комунікаційних та адвокаційних навичок і знань для розвитку власної ініціативи.

 Навчання триватиме протягом восьми місяців 2020 року та буде розбите на три практичні модулі тривалістю три дні кожен (9 днів загалом). Перший модуль навчання заплановано на березень 2020 року. Програма передбачає серію лекцій, дискусій, презентацій та ряд практичних вправ та завдань для глибшого засвоєння основ захисту прав людини та навичок успішної комунікації про та розробки ініціатив для захисту прав ЛГБТІ людей в Україні. Після кожного окремого модулю учасники отримуватимуть домашні завдання, а також додаткові рекомендації фільмів та посібників про права людини, історію світового ЛГБТІ руху та приклади успішних ініціатив союзників. Freedom House також надаватиме індивідуальні консультації кожному та кожній з учасників програми протягом усього навчання. 

  Після закінчення навчання у програмі кожен учасник та учасниця отримають сертифікати від міжнародної правозахисної організації Freedom House. Детальну програму, інформацію про тренерів та тренерок Школи, місце та дати проведення навчальних модулів протягом року ми повідомимо безпосередньо відібраним учасникам. 

 Після завершення навчання учасники матимуть змогу взяти участь у грантовому конкурсі від Freedom House для реалізації своїх проєктів підтримки та адвокації за права ЛГБТІ в Україні. 

 Для участі у відборі потрібно заповнити онлайн форму, в якій обов’язково вказати контакти 2 рекомендодавців (анкети без вказаних рекомендодавців розглядатися не будуть). 

  Посилання на форму: https://forms.gle/ZGWovH1Z8byy2Pgx6

 Заповнити заявку на участь у програмі можна до 20 січня 2019 року. Freedom House бере на себе оплату навчання, проїзду, проживання та харчування учасників, за умови повної участі у програмі та відвідування не менше 80% занять Школи. 

У разі виникнення запитань чи уточнень, будь ласка, звертайтесь за адресою ukraine@freedomhouse.org

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *