Нетворкатон для молоді “Бізнес і суспільство”

ХЕЙ, МОЛОДЬ? ГОТОВІ ОБ’ЄДНУВАТИСЬ ТА НЕТВОРКАТОНИТИ?

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках Програми SDG-Амбасадори, за підтримки Міністерство молоді та спорту України, запрошує молодих людей віком 16-25 років взяти участь у Нетворкатоні* “Бізнес і суспільство”, що відбудеться 28 квітня о 14:00 в Zoom.

✔️ Проведи час з користю на карантині
✔️ Зроби свій внесок в історію боротьби з COVID-19
✔️ Оцінюй роль бізнесу в умовах пандемії

Створи спільно з нами універсальний каталог соціально відповідального бізнесу в умовах COVID-19!

Вашим завданням буде – знайти та проаналізувати внесок компаній в Україні, національних і регіональних, в боротьбу із пандемією. Кожна команда отримає перелік літер алфавіту, і буде шукати інформацію про внесок тих компаній, назви яких починаються на ці літери. Перемагають команди, що створили найбільший і найточніший список за оцінкою Журі. Оцінювати роботи будуть представники/ці українських компаній.

Завдяки заходу, ви отримаєте нові знайомства з іншими молодими людьми з усієї України, нетворкінг з бізнесом, подарунки від українських компаній і заряд позитиву та натхнення на весь день, а також і запрошення зареєструватися на новий сезон Програми для молоді SDG-Амбасадори.

Заповнюйте цю форму до 26 квітня, 15:00. https://forms.gle/RdkTeDM1h3jwMmoH9

Подія в Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/266114734416131/

*Network-А-Тhon – це відкритий захід для нетворкінгу, основна мета якого – встановлення нових знайомств та отримання корисного досвіду.

 

Якщо маєте питання про Network-А-Тhon звертайтеся до Олександри Гондюл, координаторки проєкту: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

#CSRUkraine #SDGAmbassadors_UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *