Нові розслідувачі 2 – школа для регіональних журналістів

 ГО ІРРП – Інститут розвитку регіональної преси оголошує набір на тримодульну школу регіональних журналістів «Нові розслідувачі»-2.

Якщо ви мрієте стати журналістом-розслідувачем, навчитися виявляти корупцію, знаходити, те, що приховують чиновники, тоді подавайтеся на тримодульну школу регіональних журналістів від Інститут розвитку регіональної преси.

  Дедлайн – 13 лютого 2019 р.

Це інтенсивна 15-денна навчальна програма, яка стосуватиметься основ журналістських розслідувань, захисту джерел, етики, перевірки інформації, окремих сфер розслідувань, а також практичної роботи учасників з відомими журналістами-розслідувачами.

 Викладачі школи – відомі українські журналісти-розслідувачі, експерти та тренери з великим практичним та міжнародним досвідом. Серед них: Денис Бігус, Людмила Панкратова, Дарина Шевченко, Максим Опанасенко, Марія Землянська, Аліна Стрижак, Катерина Лихогляд

 Організатори надають 18 повних стипендій на навчання та 12 стипендій на стажування у найкращих розслідувальних редакціях (деталі нижче).

 Цільова аудиторія: люди, які хочуть зробити або роблять перші кроки в розслідувальній журналістиці.

 Дата проведення

Перший (базовий) модуль у Києві – 27 лютого-3 березня 2019 року.
Другий (секторальний) модуль у Києві – 17-21 квітня 2019 року.
Третій (поглиблений) модуль – 15-19 червня 2019 року.

 Учасники зобов`язуються бути присутніми та брати активну участь під час усіх днів школи.

 Стажування

 По завершенню кожного з модулів 4 учасників/-ць отримають можливість пройти оплачуване стажування у найкращих столичних ЗМІ, які займаються журналістськими розслідуваннями.

 За стажерами буде закріплено ментора (журналіста або редактора), який допоможе зробити перше розслідування.

 Відбір стажерів відбудеться в результаті:
1) індивідуальної активності під час навчання;
2) рекомендації тренерів;
3) теми розслідування, над якою учасники працюватимуть під час кожного модулю.

 Термін стажування – два тижні.

 Як стати учасником школи?

Заповніть анкету http://bit.ly/2DbLArC до 13 лютого 2019 року, о 23:59
(відправлені пізніше анкети не будуть розглядатися).

 Увага! Не заповнюйте заявку, якщо не зможете відвідати усі дні школи!

 Рекомендуємо:
1) продумати та детально описати тему розслідування, над яким ви збираєтеся працювати протягом школи (сформулюйте гіпотезу свого розслідування, вкажіть орієнтовні джерела інформації);
2) ретельніше описати власну мотивацію участі у тренінгу.

 Група учасників (18 осіб) формується на конкурсній основі. Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення. Про результат відбору організатори повідомлять учасників до 18 лютого 2019 року.

 Додаткові умови участі

 Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація транспортних витрат. Організатори також забезпечують харчуванням на час проведення тренінгу.

 З усіх питань звертайтеся за номером телефону (098) 24-717-34 або пишіть на електронну скриньку olexandrvoloshyn199@gmail.com

 Контактна особа: Oleksandr Voloshyn

 Проект реалізовується в рамках Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

 Більше інформації та програма школи тут http://bit.ly/2RqHd4B

 Джерело: https://gurt.org.ua/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *