Новий набір на EaP Civil Society Fellowships 2019

  Відкрито новий конкурс заявок EaP Civil Society Fellowships на 2019 р.! Якщо ви є активістом громадянського суспільства з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови чи України – з новими ідеями покращення вашої громади або країни, і ви шукаєте можливості для покращення своїх лідерських навичок – ця можливість для Вас.

  Буде обрано 20 талановитих нових стипендіатів – не втрачайте свій шанс!

  Стипендіати мають унікальну можливість брати участь у тренінгах та інших заходах з нарощування потенціалу, а також реалізувати індивідуальний проект до 5000 євро.

  Крім того, стипендіати стають частиною міжнародної мережі однодумців та мають можливість брати участь у різних зустрічах на високому рівні у своїх країнах, а також від інституцій ЄС.

  Сьогодні мережа стипендіатів включає 40 молодих людей (25 жінок та 15 чоловіків) у віці від 20 до 36 років із шести країн Східного партнерства. Діяльність охоплює цілий ряд пріоритетних сфер, що відповідають потребам місцевих громад: молодіжна робота, розвиток лідерства, антикорупційна робота, налагодження потенціалу для ОГС, розробка політик, освітніх матеріалів та електронних інструментів для кращого управління та багато іншого.

  Якщо ви хочете подати заявку, будь ласка, заповніть онлайн-форму або надішліть свою заявку електронною поштою (Додаток А-2019 Форма заявки на стипендію) на fellowships@eapcivilsociety.eu до 31 січня 2019. Зверніть увагу, перевагу мають  заявки онлайн.

Більше інформації 

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *