Обговорення пропозицій до нового Плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Обговорення пропозицій до нового Плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», яке відбудеться 16 липня 2020 року з 13.50 до 16.00 за допомогою онлайн-платформи Zoom.
 
Обговорюватимемо проблеми задля досягнення однієї з Цілей Сталого Розвитку – Ціль 16. Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях. Визначені напрями для дискусії: протидія корупції, відкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників, прозорість надання технічної допомоги; запобігання незаконним фінансовим потокам.

Програма заходу знаходиться за посиланням.

Для реєстрації,будь ласка, заповніть форму за посиланням.

Підтвердження участі та посилання для доступу буде надіслано 15 липня.Водночас, у разі отримання великої кількості анкет, для забезпечення належної модерації онлайн-заходу організатори можуть здійснити відбір учасників, враховуючи інформацію, зазначену в анкеті.

Інформація про ініціативу Партнерство “Відкритий Уряд”: Партнерство «Відкритий Уряд» – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій.

Відео про Ініціативу – https://bit.ly/2Rxksdi.

Буклет про реалізацію Ініціативи в Україні – https://bit.ly/2XD78Yq.

Фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/ogpUkraine/  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *