Оголошується набір на четвертий тренінг-курс для практикуючих психологів_инь

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінг-курсі для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході.

  Метою тренінг-курсу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки, відновлення та повернення до мирного цивільного життя постраждалих осіб, їх подальшої інтеграції у громади.

  Тренінг-курс складається з двох триденних тренінгів, логічно поєднаних між собою. Освітній компонент першого тренінгу присвячений темам Психічному здоров’ю та психосоціальній підтримці в надзвичайних ситуаціях за стандартами IASC, другого тренінгу – Першої психологічної допомоги (ППД) та Кризової Інтервенції.

  Перший тренінг буде проходити з 26 по 28 липня 2019 року, другий 09-11 серпня 2019 року. Заходи будуть проходити у місті  Черкаси.

  Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в обидвох тренінгах курсу.

 Участь безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

  Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: тут до 13 липня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 16 липня 2019 на електронну адресу кандидата/ки.

  За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

 Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *