Онлайн курс з дебатів та менеджменту молодіжних спільнот

  Відтепер навчитись дебатувати можливо навіть не виходячи з дому. «Debate for Changes» NGO та Одеське відділення ВМГО «Федерація дебатів України» за підтримки посольства Фінляндії в Україні та Impact Hub Odessa створили онлайн курс за дебатів.

  Ви дізнаєтесь як за допомогою дебатів опанувати навички публічних виступів, аналітичного і критичного мислення, навчитесь структуровано та аргументовано викладати свою точку зору, отримаєте можливість розвивати свої лідерські якості.

  Що таке дебати?

Дебати – популярна у всьому світі інтелектуальна гра, метою якої є розвиток інтелектуального і творчого потенціалу людини. Гра, в яку грають навіть президенти.

Дебати – це змагання в переконливості. Одна команда аргументовано доводить певне твердження, інша – опонує їй. Критеріями перемоги є обгрунтованість виступу команди.

Дебати – цей міжнародний студентський рух. Дебатні клуби існують в університетах всього світу, щорічно проходить Європейський (EUDC) та Всесвітній (WUDC) чемпіонати з дебатів.

  Для кого цей курс?

  • Для громадських активістів та викладачів;

  • Для тих, хто хоче навчитись дебатувати;

  • Для діючих або майбутніх голів дебатних клубів та молодіжних спільнот.

  Як проходить процес навчання?

  • У зручний для вас час, адже всі відео вже знаходяться на онлайн платформі;

  • Вам знадобиться комп’ютер або мобільний телефон.

  Реєструйтесь за посиланням – www.udemy.com/youth-debate-for-changes/

  У чому секрет популярності дебатів серед молоді?

  Відповідає Анна Крис – авторка курсу “Менеджмент дебатних спільнот”

  “У нашій країні молодь втрачає свій голос, можливість висловлювати думки, усвідомлювати свою значимість у світі та в процесах, що відбуваються навколо. Дебати вчать брати відповідальність на себе, не бути пасивним спостерігачем, дарують можливість не складати свої думки на полицю, а висловлювати їх, згодом втілюючи в життя бажане, і, звичайно, дебати – це молодіжний рух, де кожен знайде справжніх друзів.”

Джерело: https://gurt.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *