Open call: Школа культурних менеджерів

  Якщо ви відчуваєте жагу до створення мистецьких проектів та завжди мріяли долучитись до культурних ініціатив, то саме для вас

  ЄрміловЦентр відкриває open call!

  До 15/10 ми будемо приймати ваші заявки для участі в «Practicum»: Школа культурних менеджерів.

  Для кого наша Школа? Для бажаючих здобути безліч практичних знань та навичок у сфері менеджменту сучасного мистецтва та культури. Якщо ви мріяли отримати досвід роботи у Центрі сучасного мистецтва, познайомитись зі спеціалістами та зануритись в арт-середовище та створення проекту від ідеї до реалізації — «Practicum» безперечно для вас. 

  Як взяти участь:

  До 15/10 заповнити форму https://goo.gl/forms/vHdf9WZMrr8ulcNZ2, де пропонуємо розкрити власні цілі, причини зацікавленості та як ви плануєте використати отримані знання в майбутньому. Вже 17/10 ми оголосимо результати.

  Вартість курсу: ваш час та невпинний інтерес.

   Що таке Школа культурних менеджерів?

«Practicum» — це ініціатива в напрямку створення альтернативної освіти в галузі менеджменту культурних та мистецьких проектів. Ми робимо акцент на всіх аспектах культурних проектів, які залишаються за лаштунками арт-життя, але мають ключове значення для функціонування системи мистецтва та культури: підготовка проекту, PR та реклама, діяльність арт-центру та галереї, арт-критика, фандрайзинг, організація фестивалів та міжнародних проектів.

   В рамках курсу учасників очікують лекції, майстер-класи, візити до галерей та студій, участь в організації поточних проектів, можливість створити та запропонувати до реалізації власний проект.

   Проект реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду.

  Тривалість Школи культурних менеджерів: з 19 жовтня до 30 листопада.
Зайнятість: в середньому 4 години на день, 3-4 дні на тиждень.

 Контакти:

yermilovcentre@gmail.com

095 801 30 83

Джерело: https://www.prostir.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *