ОСОБИ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА: МІЖНАРОДНІ ДОКУМЕНТИ ТА СТАНДАРТИ

АНОТАЦІЯ:

Практичний посібник адресований чиновникам різних рівнів, експертам, науковцям та викладачам, котрі в силу повноважень, професійного або громадського інтересу займаються чи дотичні до міграційних питань в Україні.
Видання містить описання ключових понять та специфіку явища без громадянства; короткий огляд міжнародних документів (більшою мірою положення Конвенції ООН 1954 року про статус апатридів та Конвенції 1961 року про скорочення безгромадянства); основні аспекти визначення, статусу та стандартів поводження з особами без громадянства. Включено
до видання і більш вузькі питання щодо основних міжнародних організацій в сфері; діяльність Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН); впровадження підходу “міграційної амністії” як способу вирішення проблем безгромадянства. В якості позитивного досвіду для України наведено успіхи Грузії та Молдови щодо імплементації Конвенцій ООН про статус апатридів та скорочення безгромадянства, а також діяльність Киргизстану щодо скорочення безгромадянства.

Рік видання:

2015

Право власності:

Бринош Ігор, Яцевич Артур


кнопка завантажити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *