Pro Bono Week

 Тиждень інтелектуального волонтерства Pro Bono Week, який відбудеться з 21 до 27 жовтня. Цього разу запрошуємо вас на тренінги з проєктного менеджменту, розвитку YouTube каналу та SMM. А також ви можете долучитися до вебінару з маркетингу з будь-якого куточка світу.
SMM для громадських організацій
23 жовтня 19:00, Київ
Для ефективної комунікації в соціальних мережах необхідно правильно обрати канал та створити контент, яким ділитимуться. Маргарита Клещаєва, партнерка комунікаційної агенції PlusOne, допоможе розібратись у SMM для громадських організацій та соціальних підприємців.
Зареєструватись
Розвиток YouTube каналу
24 жовтня 19:00, Київ
Хочете дізнатись, які переваги має YouTube канал та як його правильно розвивати вашій організації? Тоді реєструйтесь на лекцію з просування YouTube каналу від фахівців з AIR Academy. 
Зареєструватись
Вебінар з продукт маркетингу для ГО
25 жовтня, 19:00
Хочете зробити вашу громадську організацію більш ефективною та орієнтованою на потреби вашої аудиторії? Тоді вебінар Наталії Глінчук, Product Manager у компанії LetyShops UA, допоможе вам розібратись, як правильно імплементувати маркетинг у реаліях третього сектору.
Зареєструватись
Проєктний-менеджмент від LABA
26 жовтня 11:00 – 16:00, Київ
Протягом інтенсиву фахівці LABA розглянуть різні виміри управління проєктами. На власному досвіді вони розкриють теми від формування команди і просування проєкту, до кризового менеджменту та ролі аналітики у проєктах.
Зареєструватись

Джерело

One thought on “Pro Bono Week

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *