Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта»

  ОПИС ПРОГРАМИ: Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

   Дедлайн подачі заявок – 1 березня 2019 року

   ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:
Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи – громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.

  Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:
• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.
• Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.
• Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.
• Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;
• Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.
• Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.
• Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.

  Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov. Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою, а тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть.

Аплікаційна форма для індивідуального проекту

Аплікаційна форма для організацій

Детальний опис Конкурсу

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *