Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує ГО до адміністрування малих грантів

  Цілі та завдання

  Поточний конфлікт на сході України справив прямий і вкрай негативний вплив на соціальну згуртованість, безпеку громад та верховенство права. Визнаючи необхідність термінового вирішення питань відновлення, відбудови економіки та розбудови миру в районах, які безпосередньо та опосередковано постраждали від конфлікту, наприкінці 2014 року уряд України звернувся до міжнародної спільноти з проханням надати технічну допомогу та фінансову підтримку для оцінки пріоритетних потреб відновлення. Наприкінці 2014 року Організація Об’єднаних Націй, Світовий банк та Європейський Союз провели оцінку відновлення та розбудови миру, яка була схвалена Кабінетом Міністрів у середині 2015 року

  До початку конфлікту протягом останнього десятиліття ПРООН була представлена та здійснювала активну діяльність на сході України, з акцентом на розвиток громад, розвиток громадянського суспільства та охорону навколишнього середовища. Робота над вирішенням конкретних проблем розвитку, породжених конфліктом та обговорених вище, ґрунтується на цій попередній роботі та налагоджених партнерських відносинах. Вона розпочалася у 2015 році через Програму ООН із відновлення та розбудови миру, яка є багатосторонньою донорською рамковою програмою, спільно імплементованою чотирма партнерськими агентствами ООН у співпраці з урядом України.

  Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

  Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

  Цей запит інформації від національних та міжнародних неурядових громадських організацій (ОГС/ГО) для виявлення інтересу ОГС/ГО у потенційному партерстві з Програмою Розвитку ООН (ПРООН) щодо адміністрування малих грантів в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру для підтримки проєктів цільових громад з питань громадської безпеки, доступу до правосуддя, соціальної згуртованості, взаємодії поліції з населенням на засадах партнерства та ґендерної рівності.

  Зпрошуються ОГС/ ГО, які мають досвід та відповідають наступним критеріям:

· Офіційно та належним чином зареєстрована організація протягом принаймні двох років (як громадська організація, благодійний фонд або інша організація громадянського суспільства, включно з некомерційними та неурядовими організаціями)

· Досвід створення механізму надання/розподілу малих грантів громадським організаціям-грантоотримувачам (принаймні в межах двох проєктів);

· Досвід управління процесом надання/розподілу малих грантів громадським організаціям-грантоотримувачам (принаймні в межах двох проєктів);

· Реалізації проєктів або виконання контрактів на надання професійних послуг у сфері управління грантовими програмами із загальним бюджетом проєктів/контрактів від 20000 доларів США у еквіваленті;

· Правовий статус організації повинен дозволяти їй: (a) отримувати кошти з грантового фонду ПРООН без виникнення податкових зобов’язань у Виконавця; та (b) здійснювати перекази коштів грантоотримувачам, не створюючи податкових зобов’язань для грантоотримувачів в частині отриманих грантових коштів.

  Цільові локації

Україна: Донецька (Підконтрольні уряду України території), Дніпропетровська, Житомирська, Запорізьська та Луганська області (Підконтрольні уряду України території).

  Запитувана інформація

  Запрошуємо зацікавлені ОГС/ГО заповнити анкету, надавши всі необхідні підтверджувальні документи. Якщо Ваша громадська організація міжнародна, будь ласка, надайте інформацію та документацію, яка стосується ваших дозволів та ліцензій на місцеву діяльність Україні.

  Просимо звернути Вашу увагу, що відповідь на кожне запитання потребує підтвердження у вигляді додатків. На всі питання необхідно відповідати прямо та чітко. Стороння інформація, яка безпосередньо із запитанням не пов´язана, лише обмежуватиме здатність ПРООН позитивно оцінити відповідність ОГС/ГО вимогам ПРООН.

  Усім ОГС/ГО, чия інформація буде оцінена такою, що відповідає потребам Програми, яка впроваджується чотирма партнерськими агентствами ООН в Україні, включно й ПРООН, буде надіслана чергова анкета, щоб надати ПРООН можливість провести оцінку спроможності. Виходячи з результатів цього «Контрольного переліку питань для оцінки спроможності ОГС/ГО», ПРООН визначить чи може ОГС/ГО бути включена у резервний список швидкого реагування, у разі такої потреби.

  Кінцевий термін подання

Пропозиції із підтверджувальними документами слід подати до 15 лютого 2020 р. до 17:00  за київським часом.

  Спосіб подання

Пропозиції з усіма додатками мають бути поданні за електронною адресою: grants.ua@undp.org із темою повідомлення «3-2020-RFI-RPP-Запит інформації від ОГС/ГО в межах управління Програмою малих грантів»

  Примітки

·  Будуть розглянуті лише документи, які будуть подані на вищевказану електронну адресу;

·  Оцінка організацій базуватиметься на основі наданої інформації та поданих документів. ПРООН залишає за собою право перевірки наданої інформації, шляхом аналізу відкритих джерел та державних реєстрів.

·  Документи, які будуть отримані після закінчення строку подачі, не розглядатимуться;

·  Формат таблиці запиту не може бути змінений. Документи, які будуть подані не за форматом, розглядатись не будуть;

·  ПРООН залишає за собою право не підтримквати жодну з організацій, яка заявила про свій інтерес в межах цього запиту.

  Довідкова інформація

Для отримання довідкової інформації щодо цього запиту, будь ласка, звертайтесь письмово за адресою grants.ua@undp.org але не пізніше ніж за 48 годин до часу закриття прийому аплікаційного пакету.

ДОДАТОК І

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *