Проєкт «Місцева адвокація для людей з інвалідністю»

Ви готові до системної адвокаційної роботи у своєму регіоні, але потребуєте покращення знань та підтримки? Тоді запрошуємо Вас взяти участь у нашому проєкті “Місцева адвокація для людей з інвалідністю”.

Учасники/ці проєкту отримають можливість пройти онлайн тренінг з адвокації та комунікації й отримати системну допомогу при реалізації адвокаційних та інформаційних кампаній в своїх громадах.

До участі запрошуються люди з інвалідністю, які подадуть заявку на конкурс у партнерстві з представниками/цями місцевої влади, засобу масової інформації чи громадської організації. Перевага при відборі буде надаватися саме командним заявкам та аплікантам, які продемонструють наявність досвіду співпраці з місцевою владою в своїх громадах.

Для участі у проєкті необхідно заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/ZleYRhx та надіслати відео (тривалістю до 2 хвилин) або мотиваційний лист (до однієї сторінки А4) з короткою інформацією про Вас та Ваші ідеї щодо того, які місцеві рішення можуть бути прийняті на підтримку захисту прав й інтересів ЛзІ.

Зверніть увагу: тренінги пройдуть в онлайн форматі у квітні 2021 року. Якщо Ви хочете взяти участь, будьте готові виділити свій час, адже це обов’язкова умова участі в проєкті.

Організатори, за потреби, забезпечують  переклад тренінгів українською жестовою мовою.

Заявки на участь в проєкті приймаються до 11 березня 2021 року включно.

Організатори залишають за собою право зв’язуватися лише з тими, хто буде відібраний до участі у проєкті та не пояснювати причини відмови. Інформація про результати відбору буде надіслана переможцям не пізніше 25 березня 2021 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся поштою grupa.vplyvu@gmail.com (тема в листі “Місцева адвокація для ЛзІ”).

Ініціатива реалізовується Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проєкту “Доступні вибори” за фінансової підтримки Національного демократичного інституту (NDI).

 

Джерело: https://gurt.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *