Публічне обговорення «Електронна демократія і врядування»

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує «Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса» на тему «Електронна демократія».

Метою заходу є обговорення прогресу впровадження реформи, пріоритетів змін на регіональному рівні та формування пропозицій громадянського суспільства до Ukraine Reform Conference 2020.
Предметом обговорення стане аналітичний бриф «Електронна демократія і врядування».

Обговорення буде проведено у рамках підготовки до Ukraine Reform Conference, яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

До участі в обговоренні запрошені профільні експерти громадянського суспільства, профільні представники органів державної влади та місцевого самоврядування та зацікавлені сторони.

Із попередньою програмою «Регіонального обговорення» можна ознайомитися тут.

Реєстрація для участі у обговоренні до 20 травня до 14:00 за посиланням.

Сторінка події в Facebook.

Коли: 21 травня, 11:00 – 13:00

Підтвердження участі буде надіслано 20 травня до 16:00 з інформацією щодо онлайн платформи проведення обговорення.

Контактна особа: Олександр Мельник, регіональний менеджер Коаліції РПР, e-mail: melnyk.oleksandr.s@gmail.com, тел. 098 743 39 00.

«Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса» організовується Коаліцією РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні та Національним демократичним інститутом (НДІ), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *