“Українська Миротворча Школа” оголошує п’ятий конкурсний набір до Школи соціальних посередників 2019-2020 років, перша сесія якої відбудеться 15 – 19 вересня 2019 року у Харкові. Школа соціальних посередників вже п’ятий рік готує фахівців з управління конфліктами.
Ми визначаємо соціального посередника як експерта з підготовки та організації інклюзивних багатосторонніх суспільних діалогів в громадах, на територіях яких є актуальні чи потенційні насильницькі конфлікти. Наші випускники брали участь у створенні ресурсних центрів, проектів, перемовин між місцевою владою та громадою. Ми передаємо нашим випускникам унікальні методики, які вивчили або розробили самі.
Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні, мають високий конфліктний потенціал. Влада і суспільство потребують надійних та ефективних механізмів управління конфліктами та їхньої позитивної трансформації, що є головним завданням соціальних посередників.
Базовими навичками соціальних посередників є:
– аналіз конфліктів,
– формування ефективних механізмів управління конфліктами,
– підготовка та організація переговорних процесів за участі різних сторін конфлікту.
Програмою Школи передбачено три 5-ти денні сесії та практична миротворча польова робота. Перша сесія Школи передбачає інтенсивне 5-ти денне навчання протягом 8 годин щодня. Слухачі оволодіють сучасними технологіями організації переговорного процесу.
Повний курс навчання складе 150 навчальних годин включно з міжсесійними практичними завданнями. Отримані знання та навички нададуть вам можливість увійти в команду фахівців з управління конфліктами та, спільно з представниками різноманітних державних та громадських ініціатив, рухів, організацій, взяти участь у створенні принципово нового професійного середовища.
Календар навчального процесу П’ятого року Школи Соціальних Посередників.
Перша сесія: Конфліктологічна компетентність. 15 – 19 вересня 2019 року
Друга сесія: Управління конфліктами через консультативно-переговорні практики. 2 – 6 грудня 2019 року
Третя сесія: Організація спільного ухвалення рішень. 10 – 14 лютого 2020 року
Тренерами і експертами Школи є спеціалісти з України, Польщі, Ізраїлю, Німеччини. До конкурсу запрошуються громадяни України, Які зголошуються пройти повний курс навчання протягом всього терміну (у разі перерваного навчання – кошти за проїзд не компенсуються, сертифікат не видається, до подальшої практичної діяльності УМШ не залучаються). Представники об’єднань громадян (громадських, релігійних, творчих, професійних, політичних), органів місцевої влади та центральної влади в визначених регіонах, діяльність яких здійснюється у межах «конфліктних зон» різного походження в Луганській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Запорізькій областях, та які готові брати участь в трансформації конфліктів в Донецькій та Луганській областях.
Мова навчання – українська, російська.
Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.
Конкурсну анкету можна заповнити ТУТ.
Конкурс на участь в нашій школі зазвичай більше 5 осіб на одне місце, тому, якщо ви дійсно хочете взяти участь в навчанні, поставтеся до відповідей дуже ретельно.
Анкети приймаються до 20 серпня 2019 року включно. Конкурсна комісія працює 21-22 серпня 2019 року. В ці дні члени комісії можуть зв’язатися з вами скайпом чи за допомоги іншого засобу відеоконференційного зв’язку. Рішення комісії буде повідомлено 23 серпня 2019 року.
Читайте детально про Школу ТУТ.
За додатковою інформацією звертатися:
Ігор Дубровський
+38 050 6194397
dubrig@ukr.net
Публікацію підготовано в рамках проекту «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфліктів з державними суб’єктами – Проектна лінія: “Платформа для успішного ненасильницького активізму”», що підтриманий K. Wustrow – Centre for Training and Networking in Nonviolent Action у рамках Громадської служби миру, що фінансується Федеральним міністерством з економічної співпраці та розвитку Федеративної республіки Німеччина.”
Місія Української Миротворчої Школи™ – Запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні. Мета миротворчої освіти – Просування ідей миру і ненасильницької трансформації конфліктів через навчання, підтримку формування і розвитку місцевих громад. Громадська миротворчість: комплекс заходів, спрямованих на запобігання і трансформацію насильницьких конфліктів інститутами громадянського суспільства.