Резиденція Лабораторія звуку – ревіталізація заводу Електровимірювач у Житомирі

Житомирян чекає дещо цікаве! Зовсім скоро почне роботу Лабораторія звуку, що пройде з 30 липня по 9 серпня на території заводу Електровимірювач.

V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка https://www.facebook.com/events/914225109052870/

Репости вітаються!

Проект є колаборацією заводу Електровимірювач (Житомир), Науково-мистецька платформа Острів (Київ), Інституту звуку (Київ) та TCM Audio (Житомир), і за моральної підтримки Фестивалю АТОМ.

Що таке Вимірювач?

Вимірювач – це унікальний проект на заводі радянського періоду. Завод Електровимірювач має діюче виробництво і близько 200 працівників. Колись тут виготовляли електронні музичні інструменти “Естрадін” – синтезатори, електрооргани, електробаяни, драм-машини та інші музичні девайси. Саме тому на початку цього року розпочалася активна робота над проектом створення інноваційного парку Вимірювач, який заповнюватиме ці приміщення новими процесами та людьми.

Про проект та залучення до фондування

Вимірювач та його перша 10-денна подія вже набирає обертів та залучає людей до підтримки проекту.  Вже зібрано 20% від необхідної суми. Долучайтесь до фондування проекту!

Прочитати детальніше про Вимірювач та Лабораторію звуку можна тут: https://biggggidea.com/project/laboratoriya-zvuku-na-zavodi-elektrovimiryuvach-v-zhytomyri/

Команда Вимірювача вже співпрацює з Міжнародним фондом Відродження, який пообіцяв долучитись та підтримати першу резиденція Лабораторію Звуку. Якщо ми разом зберемо 100 тисяч гривень через спільнокошт, то фонд подвоїть цю сумму.

Ця сума буде використана  на обладнання Лабораторії, організацію саунд-резиденції, облаштування локацій, освітню програму та забезпечення міжміських стрімів лекцій/воркшопів, техніку, світло, матеріали для інсталяцій, створення Галереї звуку, фото-відео документацію, виготовлення винагород.

Що таке Лабораторія Звуку?

Лабораторія звуку – це простір-майстерня, яка запуститься на базі інноваційного парку Вимірювач. Електронні музичні інструменти, що більше 20 років лежали на складах Електровимірювача, уже почали відновлюватися, звучати, і навіть перетворюватися на нові.

Резиденція передбачає роботу з двома напрямками:

– дослідження та створення генераторів звуку, звукових ефектів та інсталяцій;

– дослідження заводу, як джерела звуку – напрямок саундскейпів.

 

Що чекає житомирян?

Подія об’єднує саунд-артистів та артисток, музикантів і музиканток, медіахудожників і художниць, та тих, хто працює зі звуком та електронікою, щоб попрацювати з технічним та візуально-звуковим контекстом заводу. Вона покликана зрозуміти зв’язки між минулою прогресивною технологічною “творчістю в електромузиці” і сучасними експериментами зі створення звуку та інструментів.

Організатори запрошують всіх бажаючих долучитись до резиденції як учасники https://bit.ly/2Zy0yls.

Протягом перших 8 днів резиденція-лабораторія буде доступною для учасників, працівників заводу і вільних слухачів, де проходитимуть воркшопи з основ схемотехніки, створення генераторів звуку, саундскейпу. Останні два дні резиденції.

Вже 8-9 серпня, територія заводу відкриється для відвідувачів з публічною програмою – запрацює Галерея звуку, аби представити роботи учасників Лабораторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *