Соціальне підприємництво – новий безкоштовний онлайн-курс від Prometheus

   Відкрито реєстрацію на безкоштовний масовий онлайн-курс “Соціальне підприємництво” від Prometheus, створений стипендіатом програми ім. Фулбрайта в Університеті ДеПоля (Чикаго) Артемом Корнецьким у партнерстві з професором бізнес-школи Університету ДеПоля Патріком Дж. Мерфі – https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:WNISEF+SE101+2017_T2/about

    Курс розкриває сутність соціального підприємництва та надає практичні інструменти для створення і ведення ефективного соціального бізнесу. Учасники курсу дізнаються як деякі підприємства відходять від традиційних прибуткових та неприбуткових видів діяльності, створюючи новий “гібридний” підхід до ведення бізнесу.

    Важливою особливістю курсу є записані спеціально для нього інтерв’ю із соціальними підприємцями та представниками таких організацій як електронна система публічних закупівель “Prozorro”, платформа “Тепле Місто”, громадська організація “Дивовижні”, соціальне підприємство “Горіховий дім”.

    Ми звертаємося до вас з проханням поширити цю новину на ваших сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю безкоштовного навчання у найкращих викладачів України та світу!

 

ДОВІДКОВО:

«Prometheus» – це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *