Справді активно живуть на пенсії жінки з Хорошева

     Як повідомляє місцева організація “Нитка Аріадни”, нещодавно у малому залі Хорошівського будинку культури відбулася оригінальна презентація книги «Зачекайте, літа…». Це збірка поетичних творів наших земляків, які мають талант до віршування.
Захід складався з кількох частин. Голова благодійної громадської жіночої організації «Нитка Аріадни» Галина Мінялук нагадала присутнім про те, що у 2016 році організація отримала грантову допомогу на виконання проекту «Активне життя на пенсії – запорука здоров’я і активного довголіття», який реалізувався в рамках програми Фонду Східна Європа «Створення центрів соціальної активності для людей літнього віку», яка фінансувалася Фондом Монсанто.

      У рамках проету було створено Центр соціальної активності для людей літнього віку на базі територіального центру соціального обслуговування, було оформлено українську світлицю, створено відеопрезентації про ветеранів війни і праці, видано книжечку старовинних рецептів місцевої кухні «За бабусиними рецептами», а також збірку поезії «Зачекайте, літа», куди увійшли твори дванадцяти авторів.

       Галина Мінялук висловила щиру вдячність за підтримку в реалізації проекту районній державній адміністрації, районній раді, селищній раді, сектору культури і туризму райдержадміністрації, будинку культури, управлінню праці і соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації, громадським організаціям та усім, хто брав безпосередню участь у його виконанні.

     Численним глядачам, що прибули на захід, сподобався виступ вокального ансамблю «Свічадо» під керівництвом Ірини Слобожан, створеного в рамках згаданого вище проекту. А також присутні дуже тепло сприйняли музично-драматичну композицію за матеріалами збірки, яку представили учасники старшої та молодшої груп дитячої театральної студії під керівництвом Ірини Сівінської. Окрім дітей у створенні театральної постановки взяли участь жінки – учасниці проекту, які захоплено й емоційно читали поезії зі збірки. Юні читці теж показали свої таланти в художньому читанні та передачі через дію на сцені смислового наповнення художніх творів. Презентація доповнювалася музичним оформленням та ілюструвалася змістовним відеорядом, які підготувала Ірина Сівінська.

      Захід пройшов на єдиному подиху. Глядачі, сповнені позитивних емоцій, дякували організаторам за прекрасний захід та цілу гаму емоцій, які вони пережили під час перегляду презентації.

      Приємним сюрпризом став також вірш-посвята Галини Петренко (Рак), співавторки збірки «Зачекайте, літа…»

В новенький збірці слово поетичне

Кленовим листячком торкається душі.

І назву вона має символічну –

Тут роздуми, бажання і думки…

 

Поезія зріднила, поєднала,

На перехресті трьох доріг звела,

Відкрила таїну, зачарувала –

Додавши сил, енергії й тепла.

 

Тепер тут разом Гусєві й Хомінська,

Журавський, Стратонович і Лисюк…

І з-під пера злітає слово чисте,

Торкається душі найтонших струн.

 

І Малярчук, і Пантус, і Петренко

У щирій сповіді, ніби на прощу йдуть,

Балан, Дадикіна і Захаренко

Любов до ближнього, до матінки несуть.

 

Галина Мінялук – хрещена наша мати,

А «Нитка Аріадни» надає снаги…

В незгаснім полум’ї осіннього багаття

Переплелись і радості, й жалі…

 

Душа і серце в вічному горінні,

Ми часточку його вам віддаєм.

У пошуках, в безмежному творінні

Зі словом поетичним в маси йдем…

 

Літа хай зачекають, осінь зріла

Крилом не манить і не стукає в вікно…

У віршах-сповідях – тут наша сила,

В них струменіє невичерпне джерело.

One thought on “Справді активно живуть на пенсії жінки з Хорошева

  1. Небайдужість, любов до творчості, до своєї Вітчизни, родини, до людей робить нас гідними людьми. Наповнювати навколишній світ позитивом, світлом і теплом-це ті цінності, які ,по суті, безцінні. Незалежно від віку у серці жевріє любов, бринить прекрасна мелодія і цим хочеться поділитися з оточуючими. А коли уже не молоді люди своєю енергією запалюють серця глядачів – це уже не мало…Пенсіонери продовжують активно жити, радіти, радувати інших – це прекрасно і здорово. Керівник Хорошівського жіночого клубу “Струни серця” Неля Горбачевська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *