Сесія питань-відповідей про стрес та збереження психічного здоров’я у часи випробувань

У четвер, 7 грудня 2023 року, швейцарсько-український проєкт DECIDE в межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» проведе Q&A сесію про стрес та як зберегти психічне здоров’я у часи випробувань. 

Так, у форматі «запитання – відповідь» поспілкуємося із психологинею Ларисою Козир на важливі теми – про стрес та психічне здоров’я у теперішніх реаліях.

Вебінар: Q&A про стрес та як зберегти психічне здоров’я у часи випробувань.

Дата і час: 7 грудня 2023 року, 13:00 Спікерка: Лариса Козир, психологиня та психоаналітична психотерапевтка

Заповнюйте цю форму та залишайте свої запитання – їх включать до Q&A сесії.

Запитання залишайте у реєстраційній формі ось тут 

❗ Важливо! Реєстрація на вебінар є обов’язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю електронну пошту. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.

 


«Стаємо сильнішими разом!» – ініціатива швейцарсько-українського проєкту DECIDE спільно з Офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Всеукраїнської асоціації ОТГ. Вона спрямована на вчителів, керівників закладів освіти, шкільних психологів, батьків, голів територіальних громад і працівників органів управління освітою тергромад. А головне – на кожну українську дитину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *