СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКИХ АКТИВІСТІВ-ОК ТА ІНІЦІАТИВ

У 2023-ому Офіс Дій запускає четвертий набір стипендіальної програми для підтримки українських активістів та ініціатив.

15 стипендій на розвиток суспільно-корисних проєктів від Офісу Дій для підтримки українських активістів та ініціатив.

До 11 вересня 2023 року активіст(к)и, волонтер(к)и, громадські діячі(ки) та всі, хто зараз наближують перемогу, можуть подати заявку на отримання стипендії від Офісу Дій. Офіс Дій – ініціатива, мета якої підтримати сталий розвиток громадських і волонтерських рухів та активістів в умовах нових викликів, спричинених повномасштабним вторгненням росії у лютому 2022 року.

Завдяки стипендіальній програмі планується підтримати суспільно-корисні громадські та/або медіа проєкти, які допомагають суспільству та країні в подоланні криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року та/або націлені на побудову та зміцнення проукраїнської позиції в світі.

Стипендіальна програма це: фінансова, психологічна та менторська підтримка, ваша участь в нетворкінгах та  внесок в спільноту.

Стипендію можуть отримати активіст(к)и, правозахисни(ці)ки, журналіст(к)и, представни(ці)ки громадського сектору та волонтерських ініціатив, які досягли 18-річного віку та мають громадянство України.

⚠ Важливо: програма поширюється як на учасниць-ків, що знаходяться в різних містах України, так і на тих, хто був змушений виїхати за кордон з міркувань безпеки.

🔀 Пріоритетні напрямки проєктів:

  • Проєкти, що сприяють відбудові країни та підвищенню економічного та інтелектуального потенціалу громадян;
  • Інформаційна діяльність та боротьба з дезінформацією;
  • Документування воєнних злочинів рф;
  • Розвиток локальних громадських та/або волонтерських рухів та ініціатив;
  • Освітні проєкти;
  • Проєкти, спрямовані на відновлення психічного стійкості та соціальної активності громадян, в тому числі з числа ВПО.

💰 Розмір стипендії: 500 $ на місяць.

⏱Тривалість програми: 3 місяці.

Окрім проєктної, програма передбачає також соціальну й освітню складові. Всі учасники зможуть отримати менторську підтримку від експертів для розвитку своїх ініціатив за напрямами: проєктний менеджмент, комунікації та фандрейзинг, а також взяти участь в тренінгах та нетворкінгах задля отримання нових знань і знайомств.

Під час відбору проєктів команда Офісу Дій буде зважати на такі фактори:

  • Вмотивованість учасників_ниць підсилювати свої проєкти завдяки допомозі менторів та бажання ділитись корисним досвідом з іншими учасниками_цями програми;
  • Суспільна користь та актуальність теми проєкту в контексті криз, які з’явились через російське вторгнення 24 лютого 2022 року;
  • Спроможність досягати запланованих цілей у своїх проєктах.

Стипендії індивідуальні. У випадку, якщо подається декілька людей зі спільного проєкту, після проведених співбесід, стипендія буде надана 1 людині. Переглянути історії стипендіатів та стипендіаток, які стали фіналістами першої і другої когорти, можна в Інстаграмі Офісу Дій за тегом #СтипендіатиОфісуДій.

⏰ Дедлайн 11 вересня 2023 року, 20:00

⁉ За додатковою інформацією слід писати в Instagram чи Facebook або на actioninst@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *