СТИПЕНДІЇ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА ЄС 2016

Європейський союз прагне підтримувати громадянське суспільство в країнах Східного партнерства. ЄС розглядає громадянське суспільство, представлене в безлічі форм організації держави і громадян як суб’єкт, який має своє власне право вести діалог як з урядом своєї країни, так і з ЄС. Комюніке 2015 року про перегляд європейської політики сусідства  особливо визнало потенціал молодих лідерів громадянського суспільства в країнах-партнерах по консолідації цього концептуального розуміння громадянського суспільства.

Ми раді оголосити про конкурс Стипендій громадянського суспільства Східного партнерства ЄС 2016 року. Стипендії призначені для виявлення і просування талановитих експертів в питаннях державної політики, які можуть підвищити якість суспільної дискусії o найважливіших питаннях політики в рамках Східного партнерства. Стипендії надаються громадянам з країн Східного партнерства, а саме: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Розмір стипендії становить 2500 євро.

Стипендії громадянського суспільства Східного партнерства ЄС надаються Європейським союзом через проект “Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу “.

Термін подачі заявок: 13 вересня 2016 року

Оголошення з усіма деталями по стипендіях доступно для завантаження  (англійською мовою) за посиланням: http://www.csdialogue.eu/sites/default/files/eu_eastern_partnership_civil_society_fellowship.pdf 

Джерело:

Проект ЄС “Civil Society. Dialogue for Progress”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *