Суспільство діалогу [Житомир]

   Суспільство діалогу – зустріч-бесіда з Аспен-спільнотою в Житомирі.

  Дата та час: 15 лютого, 17.00-19.00
 Місце: Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Михайлівська 8/1, 2-ий поверх
   Реєстрація доступна за посиланням bit.ly/2GfN99T 
 Аспен Інститут Київ реалізовуючи свою місію прагне розвитку культури діалогу та створення можливостей для обміну ідеями. Використовуючи метод діалогу ми створюємо простір де розумні, проактивні і креативні люди піднімають актуальні питання і разом знаходять відповіді, щодо майбутнього своїх спільнот.

  Під час зустрічі представники Аспен Інституту Київ ознайомлять з методиками Аспен-діалогу та поділяться досвідом їхнього впровадження в Україні. Разом з представниками житомирських спільнот ми торкнемося питань:
– Як громади можуть ефективно взаємодіяти між собою?
– Яке бачення розвитку Житомира в лідерів місцевих спільнот?
– Як масштабувати успішні кейси громадських ініціатив?
– Яке місце місцевої влади в розвитку громадянського суспільства?

  До участі в події запрошуються представники бізнесу, громадські активісти, представники муніципальної влади, медіа та культури.

***
  Також на події буде презентовано перші два томи збірника “Тексти для роздумів”, що був виданий Аспен Інститутом та Українським Аспен Клубом. Книжка увібрала в себе твори давніх та сучасних авторів для розгляду і розуміння окремих тем і феноменів життя людини та суспільства крізь призму цінностей. Саме ці тексти використовувалися для проведення семінарів в форматі Аспен-діалогу.

***
  З питань акредитації ЗМІ звертайтеся до Pavlo Bilodid, pb@aspeninstitutekyiv.org

***
 The Aspen Institute Kyiv – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

  Український Аспен Клуб створено в 2008 році випускниками першого аспенівського семінару “Відповідальне лідерство” в Україні.
Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *