Молодіжний освітній табір “Сила розмаїття” – відбір

Восток SOS разом з партнерами ABA ROLI Ukraine та Центр громадянських свобод розпочинає прийом заявок на участь у молодіжному освітньому таборі «Сила розмаїття».

📆  Він відбудеться 19-24 квітня 2021 року в одному із західних регіонів України (регіон може бути змінено у зв’язку з епідеміологічною ситуацією з COVID-19)
Метою табору є сприяння зростанню соціальної згуртованості, національної єдності та розширення міжрегіональної співпраці й міжгрупової комунікації. Ключовими темами навчальної програми є боротьба з дискримінацією, права людини та рівність.
✅ Кому це буде цікаво?
Запрошуємо доєднатися до нашого табору молодь (від 18 до 35 років). Конкурс є пріоритетним для представників і представниць ВПО, ЛГБТІ-спільноти, кримськотатарської громади, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської та інших) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської й Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської й Сумської областей, але ми не обмежуємо в участі і представників(-ць) інших регіонів.
Важливою умовою участі є відкритість до співпраці й толерантне ставлення до вищезазначених груп.
✅ Чим займатимемося?
Під час табору учасники та учасниці розроблятимуть концепції спільних проєктів, які можна буде втілювати між різним містами чи областями. Найкращі концепції зможуть отримати фінансування та консультації від експертів.
✅ Організатори покривають витрати на проїзд, проживання і харчування учасників.
⏰ Дедлайн подачі заявки: 2 квітня 2021 року до 18:00

Більше інформації про табір ви знайдете тут.
Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083
📩 synieokova@vostok-sos.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *