Тренінг для психіатрів та психологів з питань консультування ЛГБТ

 Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) оголошує про початок відбору на тренінг для психіатрів та психіатринь, лікарів-психологів, психологів та психологинь  з питань консультування ЛГБТ.

Дедлайн – 13 серпня 2019 року.

Тренінг пройде з 27 по 29 серпня 2019 року, в м. Запоріжжі.

Захід розрахований на фахівців та фахівчинь з усіх регіонів України.

   Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність, медико-психологічні аспекти ЛГБТ, актуальні питання гендерної психіатрії, аналіз змісту УКПМД Гендерна дисфорія, встановлення діагнозу відповідно до протоколу, етика спілкування з трансгендерними пацієнтами, сучасні уявлення про трансгендерність тощо.

 Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТ під керівництвом досвідчених психіатра та психотерапевта.

 Учасникам/цям будуть запропоновані: кіноклуби з дискусіями та спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

  По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

 Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Тренінг проходитиме повних три дні: з вівторка по четвер. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

  Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/VBhawf5uQit6YrDq9

  Заявки приймаються включно до 13 серпня 2019 року.

 У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 0957635953 або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *