Тренінг для тренерів з питань місцевої демократії та прав людини

  Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи («Конгрес») організовує тренінг для тренерів з питань місцевої демократії та прав людини 15-18 квітня 2019 року в м. Харкові.

  Метою заходу є підготовка тренерів для розгляду та вирішення питань прав людини на місцевому рівні, з наголосом на цій тематиці, а також на питаннях місцевої демократії та участі громадян у вирішенні справ на місцевому рівні. Майбутня діяльність та залучення тренерів, у свою чергу, сприятимуть зміцненню потенціалу молоді Східної України, мотивуючи їх до більшої участі у процес прийняття рішень на місцевому рівні та повної реалізації своїх прав і свобод.

  Тренінг для тренерів спрямований на:

  • забезпечення учасників всебічним розуміння взаємозв’язку між правами людини та місцевою демократією, а також існуючими стандартами та ознайомлення їх з прикладами кращих практик України та інших європейських країн;
  • посилення спроможності учасників проводити у подальшому освітні заходи за темами «права людини та місцева демократія»;
  • забезпечення учасників необхідними методологічними інструментами для розробки навчальної програми на основі потреб молоді, які постраждали від конфлікту.

  Підготовка тренерів – це початковий крок для посилення спроможності молодих місцевих лідерів зі Сходу України, який організований проектом «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», що реалізується в рамках Плану дій Ради Європи на 2018-2021 роки.

  МЕТОДОЛОГІЯ

Тренінг буде базуватися на принципах освіти у неформальній атмосфері: він матиме заплановану програму особистої та соціальної освіти, яка спрямована на розвиток цілого ряду навичок та компетенцій поза формальним навчальним планом.  

  ХТО МОЖЕ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ?

Для участі у навчальному курсі буде обрано близько 20 учасників. Відбір буде відбуватись  з урахуванням гендерного балансу. Особливо запрошуємо надсилати свої заявки тренерів з Донецької та Луганської областей.

  КРИТЕРІЇ ДЛЯ УЧАСТІ

  • більше 2х років досвіду у проведенні навчальних, освітніх заходів, семінарів та тренінгів;
  • підтверджені знання та зацікавленість у темах тренінгу: права людини та місцева демократія, а також такі наскрізні теми, як прозорість, етика та залучення молоді;
  • вільне володіння українською мовою;

  ПЕРЕВАГА КАНДИДАТАМ, ЯКІ МАЮТЬ:

  • бажано хороший рівень володіння англійською мовою;
  • досвід у роботі з молоддю та/або місцевими обраними представниками;
  • особистий та професійний внесок у подальші заходи, а саме розробка навчальної програми та проведення тренінгів для молоді зі східних регіонів України.

  ВИТРАТИ

Усі витрати, пов’язані з участю, у тому числі транспортні в межах України, проживання та харчування, покриваються Радою Європи.

  ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Усі зацікавлені кандидати повинні подати повністю заповнену заявку разом з резюме (CV) українською або англійською мовами за посиланням https://www.cognitoforms.com/CoE4/ЗаявкаНаУчасть до 00:00 CET 31 березня 2019 року,

  У випадку виникнення складнощів під час заповнення/надсилання, зверніться, будь ласка, за адресою oleg.muzychenko@coe.int

Джерело: https://www.coe.int/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *