Тренінг для викладачів (-ок) права “Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним”

  На захід запрошуються усі викладачі (-ки) юридичних дисциплін у вищих навчальних закладах України, а також співробітники (-ці), що мають вплив на формування навчальних програм.

  Під час тренінгу ви:

  • поспілкуєтесь із колегами (-жанками) про майбутнє юридичної освіти;
  • побачите та спробуєте інтерактивні методи в дії;
  • зрозумієте як за допомогою судових трансляцій зробити навчання більш практично орієнтованим;
  • розробите власні навчальні модулі, які можна буде використовувати в майбутньому.

  Основні тренери:

Олександр Войтенко, методист освітніх проектів Програми «Розуміємо права людини». За останні роки координував освітню частину у проектах Дому Анни Франк в Україні з питань недискримінації та толерантності, ОБСЄ – з прав людини, протидії антисемітизму, ксенофобії.

Назарій Боярський, правозахисник та тренер неформальної освіти. Член групи тренерів молодіжного департаменту Ради Європи. Автор низки посібників щодо використання інтерактивних методик навчання.

  Умови участі

Участь безкоштовна. Організатори забезпечують усіх харчуванням та роздатковими матеріалами. Іногороднім учасникам (-цям) буде компенсовано транспорті витрати (окрім проїзду власним авто, СВ-вагоном та вагонами першого класу) та організовано проживання. Участь посвідчуватиметься сертифікатом від ГО «Вектор прав людини».

 Організатори оголошують набір одразу на два тренінги – 25-26 березня та 1-2 квітня 2019 р. Учасники мають можливість зареєструватися на один із тренінгів у вибрані дати.

  Для участі необхідно до 14 березня заповнити онлайн анкету. 

 За результатами тренінгу ваші напрацювання зможуть бути включені до публікації з методичними розробками використання судових трансляцій судових засідань у навчальному процесі, що буде підготовлена за підтримки Міністерства освіти України.

 У разі виникнення запитань, звертайтесь на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com або за телефоном: 093 684 59 79.

Тренінг «Як зробити навчання праву інтерактивним та ефективним?» організовано ГО «Вектор прав людини» в рамках грантового проекту «Використання судових трансляцій під час навчання права», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *