Тренінг «Мистецтво колективного лідерства»

 Тренінг «Мистецтво колективного лідерства» розроблений командою фасилітаторів/-ок Інституту колективного лідерства (Потсдам, Німеччина) під керівництвом доктора Петри Кюнкель для того, аби допомагати фахівцям з різних секторів впроваджувати зміни та робити свій внесок для забезпечення сталого розвитку.

Тренінг відбудеться 8-9 листопада у Києві.

  Під час тренінгу учасниці зможуть:

  • дослідити поняття Колективного лідерства;
  • познайомитись з інструментом «Компас колективного лідерства» та попрактикуватись застосовувати цей інструмент для розвитку індивідуальних навичок, розвитку команди та трансформації систем;
  • визначити свою особисту структуру компетенцій колективного лідерства;
  • здійснити діагностику власної екосистеми співпраці;
  • попрактикуватись в оптимізації структур співпраці за допомогою «Компасу колективного лідерства».

 Інститут колективного лідерства — це міжнародна неприбуткова організація, яка має на меті покращувати навички співпраці для сталого майбутнього. Наш підхід до розвитку спроможності дає змогу людям та організаціям успішно вирішувати проблеми сталого розвитку, зосереджуючись на високоякісній співпраці зацікавлених сторін, діалогічних змінах та колективному лідерстві.

  Тренерка — Мар’яна Завійська — фасилітаторка Інституту колективного лідерства, керуюча партнерка фасилітаторського кооперативу Open Space Works Cooperative. Мар’яна має більше 10 років професійного досвіду в розбудові спроможностей лідерів і лідерок неурядових організацій, громад та підприємців в умовах невизначеності та комплексності. Мар’яна спеціалізується на проведенні партисипативних дослідженнях стейкхолдерів, дизайні та супроводі трансформаційних процесів, фасилітації групових обговорень у форматах Open Space, Future Search, World Cafe, ToP.

Зареєструватися можна до 25 жовтня включно.

З відібраними учасницями тренінгу ми сконтактуємося до 29 жовтня.

Участь у тренінгу безплатна. Ми відбиратимемо учасниць на конкурсній основі, при відборі перевага надаватиметься членкиням Жіночого енергетичного клубу України.

Тренінг відбувається за підтримки Представництва Фонду ім. Г. Бьолля в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *