Тренінг від Представництва ЄС для громадських організацій Житомирщини «Управління грантовими проектами ЄС для досвідчених заявників»

  7 лютого о 15:30 в Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на тренінг про участь в європейських грантових конкурсах. Учасники зможуть поставити питання, які їх цікавлять, та познайомитися з реальною історією успіху управління грантовими проектами.

  Що? Тренінг «Управління грантовими проектами ЄС для досвідчених заявників»
  Коли? 7 лютого (четвер), 15:30 – 18:30
 Де? м. Житомир, Житомирський національний агроекологічний університет (Старий бульвар, 7), корпус №4, ауд. 504, 5-й поверх

 Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

   Які теми будуть висвітлені?
– структура грантової заявки;
– критерії оцінки заявок;
– що таке донорська організація та які є їх різновиди;
– керівні засади складання бюджету;
– типові помилки в проектних заявках;
– інформаційні ресурси для пошуку грантових конкурсів ЄС та інші.
 Також на сесії запитань-відповідей учасники зможуть поставити важливі для них запитання, взяти участь в Антитренінгу «Як не отримати грант від донора» і дізнатися в режимі реверсивного мозкового штурму, що саме треба зробити, аби НЕ отримати грант від ЄС. Окрему увагу буде приділено історії успіху участі місцевої громадської організації в європейських грантових проектах.

  Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

  Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training2019 та чекайте на підсумки відбору.
  Дедлайн подачі зявки на участь у тренінгу: 4 лютого. Кількість учасників заходу обмежена.
Про результати відбору Ви дізнаєтеся 5 лютого.
Участь у тренінгу безкоштовна.

  Тренінг проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.

  Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

  За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua або до Юлії Костащук, тел. +38(098) 637-48-47, ykostashchuk@internews.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *