Тренінг з ґендерного мейнстрімінгу для НУО від НДІ

   Тренінг з ґендерного мейнстрімінгу під час планування та виконання програмної діяльності для представників та представниць неурядових організацій (НУО), які працюють з громадами-партнерами програми DOBRE, та організацій, які ведуть діяльність на території цих громад.

   Дата тренінгу: 5-6 жовтня
   Місце: м. Київ

   Мета тренінгу – надати неурядовим організаціям основну інформацію про переваги підходу, заснованого на правах людини та ґендерної рівності (HRGE) та відпрацювати практичні навички включення ґендерного компоненту у проекти організацій.

   Під час тренінгу ви знайдете відповіді на запитання:

– В чому суть підходу до розвитку, що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності та що означає принцип рівності та недискримінації у проектній діяльності НУО?
– Як застосовувати методи ґендерного аналізу у розробці проектів?
– Як формулювати цілі ґендерної рівності у вашому проекті?
– Як включати ґендерний підхід у проектну діяльність?
– Як організовувати інформаційні кампанії в громадах з урахуванням ґендерного підходу?
– Як провести ґендерну самооцінку діяльності НУО?
– Які є інструменти для впровадження підходу що базується на дотриманні прав людини та ґендерній рівності?

   Для участі в тренінгу просимо вас до 20 вересня заповнити реєстраційну форму. Ми будемо раді запросити два/-і представника/-ці від кожної НУО, які працюють з громадами-партнерами програми DOBRE

   Під час тренінгу учасники будуть забезпечені проживанням та харчуванням. НДІ також відшкодовує витрати на проїзд (плацкарт, купе, 2-ий клас Інтерсіті, автобус) у разі наявності оригіналу квитка до Києва та копії зворотного квитка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *