Тренінг “Жінки-лідерки місцевого самоврядування”

 Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, у партнерстві з Асоціацією об’єднаних територіальних громад, оголошує додатковий набір на третій тренінг «Жінки-лідерки місцевого самоврядування»!

 Тренінг зорієнтований на потреби представниць місцевого самоврядування та спрямований на формування дієвої мережі жінок-лідерок об’єднаних територіальних громад.

 Головною метою навчання є посилення ролі жінок в територіальних громадах, підвищення їх професійних знань щодо реформи, а також лідерських якостей шляхом оволодіння техніками ефективної комунікації, роботи в команді, переговорних практик, з особливим акцентом на специфіку роботи у сфері місцевого самоврядування.

 Навчання відбудеться:
– 4-5-6 листопада 2019 року (1 очна сесія)
– 26-27-28 листопада 2019 року (2 очна сесія).

 Місце проведення – м. Київ. Проект DESPRO покриває усі витрати на навчання/проживання/харчування/трансфер до/від місця проведення заходу, окрім проїзду до та з м. Києва.

Проект DESPRO відбирає до навчання активних лідерок місцевого самоврядування – представниць об’єднаних громад та запрошує до участі у конкурсі есе на тему:

 «Чому гендерна рівність важлива у місцевому самоврядуванні?»

Проект DESPRO заохочує авторок описати у публіцистичному стилі свою позицію стосовно гендерної рівності, можливостей та проблем реалізації лідерських якостей жінками в громадах і підкріпити це прикладами із власного життя.

 Відбір на основі есе відбудеться за наступними критеріями:

  • Авторка повинна бути представницею ОТГ або працювати у ОМС
  • Есе має демонструвати власну позицію авторки щодо гендерної рівності, жіночого лідерства
  • Есе має бути стилістично витриманим та грамотно написаним
  • Розмір есе має бути не більше 2 сторінок А4 і не менше 1 сторінки А4
  • Під текстом есе має бути чітко зазначено повне ім’я авторки, посада та місце роботи, громада, яку вона представляє, область, і контактні дані авторки (телефон, електронна адреса).

За результатами конкурсу есе буде відібрано авторок, яких запросять до участі у тренінгу та опублікують їхні есе на інформаційних ресурсах про децентралізацію.

Просимо надсилати есе на електронну пошту l.antonenko@despro.org.ua.

Крайній термін надсилання есе – 13 жовтня 2019 р. 23:59.

Успіхів та натхнення авторкам!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *