Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC).

Літній антикорупційний інтенсив ACREC – концентрований тижневий навчальний курс, спрямований на підвищення якості українських досліджень та аналітики в антикорупційній сфері.

Для кого інтенсив? Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики, прикладними дослідженнями у сфері корупції, помічників народних депутатів, студентів старших курсів та аспірантів, які планують науково досліджувати корупцію.

де? Національний університет «Києво-Могилянська академія», м Київ, Україна

коли? 8 – 13 серпня 2016 року

безкоштовно! Організатори забезпечують проживання й часткове харчування (кава та обід). Транспортні витрати не відшкодовуються.

Інтенсив з написання аналітичних текстів – це як?

Навчальна програма інтенсиву побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання завдання одразу під час навчання.

Засвоївши теорію та міждисциплінарні методи дослідження корупції учасники інтенсиву спробують втілити знання на практиці – під час аналізу англомовної наукової літератури та підготовки дієвого аналітичного тексту у сфері антикорупційної політики.

Інтенсив заохочує учасників до розробки та дискусії власних тем аналітичних статей, policy papers, есе, наукових досліджень, магістерських та докторських робіт.

Під час інтенсиву ви точно дізнаєтеся, як:

Exposé

Розробити дизайн власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції;

Policy Paper

Підготувати та презентувати прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики – policy paper;

Critique

Знаходити сильні та слабкі сторони окремих наукових підходів та методів; конструктивно критикувати теорії та методи, а також отримувати і відповідати на критику.

Кінцевий термін подання заявок – 13 липня 2016

Для участі у конкурсі необхідно заповнити та надіслати на acrec.kma@gmail.com анкету кандидата.

Інтенсив проводиться за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика Міжнародний фонд «Відродження».

Більше інформації

Джерело:

Міжнародний фонд “Відродження”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *