U-Inn 2.0 Camp: Перезапуск місцевої демократії

  5-7 липня 2019 року в Київській області відбудеться молодіжний табір інновацій для доброчесності та інклюзивності “U-Inn 2.0 Camp. Перезапуск місцевої демократії” від Програми розвитку ООН в Україні та Програми USAID «ВзаємоДія».

   Просимо вас заповнити форму до 18 червня 2019 р. bit.ly/2Z6O02C

  Триденний табір інновацій збере молодь із регіонів України, яка цікавиться питаннями прав людини, демократії, доброчесності, інклюзивності і бажає взяти участь в Програмі розвитку молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0: RELOAD “Перезапуск місцевої демократії”. Під час табору на вас очікуються навчальні та практичні сесії, багато цікавого спілкування, багаття, нові знайомства, знання та навички, практика в розробці і презентації інноваційних ідей!

  Навчання з питань доброчесності, інклюзивності, основ демократії та прав людини, проектного менеджменту, civic tech, інструментів місцевої демократії та інших важливих тем проводитимуть фахівці та фахівчині.

  Завданнями табору є надання базових знань, навичок щодо тематики програми U-Inn 2.0: RELOAD “Перезапуск місцевої демократії”, а також налагодження контактів та зв’язків між учасниками та учасницями, інноваторами та інноваторками, тренерами та тренерками, гостями табору. Більше про програму можна дізнатись на сайті uinn.org.ua.

   Організатори покривають витрати за проїзд, забезпечують проживання (на час з 5 по 7 липня 2019 року – 2 ночі) та харчування відібраних учасників та учасниць. Учасників та учасниць відбиратимуть на конкурсній основі. Просимо вас заповнити форму до 18 червня 2019 року. Відібраних учасників та учасниць повідомлять до 20 червня 2019 року. Обов’язковою умовою участі в таборі є те, що учасники та учасниці мають брати участь у заходах табору протягом всіх трьох днів.

 Якщо у вас виникають запитання, то звертайтесь до Надії Бабинської, координаторки Програми U-Inn 2.0: RELOAD Перезапуск місцевої демократії, +380500367224, nadiia.babynska@undp.org.

  Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини” та у партнерстві з проектом USAID ВзаємоДія.

Джерело: https://uinn.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *