У Високівській громаді триває впровадження ініціатив із медіаграмотності

Так, 29 серпня проведено тренінг з медіаграмотності для осіб старшого віку. На тренінгу «Обережно фейки. Як не потонути в інформаційній річці» люди на практиці спробували інструменти, як правильно орієнтуватися в інформаційному просторі, як аналізувати фотографії, які
вони бачать, на що звертати увагу в друкованих матеріалах, як перевіряти інформацію на достовірність у соціальних мережах, як не поширювати в інтернеті те, що тебе зачепило емоційно, але ти не впевнений у його достовірності.

Ініціаторка заходу Олена Чайка зазначила: «Отримана інформація допомагає правильно трактувати події в країні, не потрапляти під вплив різних маніпуляцій, до інформаційних пасток, які можуть впливати на вибір людини, поняття ситуації тощо. Особливо це корисно для людей старшого віку, які значно менше знають про сучасні маніпуляції та досі пам’ятають часи, коли всі вірили газетам автоматично, тому ми вирішили спрямувати захід саме на них».

Захід відбувся в рамках спільної ініціативи активістів Високівської громади та газети «Прапор», підтриманої в рамках проєкту «Разом Краще», після проходження додаткового навчання в сфері медіаграмотності та протидії фейкам і пропаганді.

 

Захід в рамках проєкту «Разом Краще» ГО «ІнститутКреативних Інновацій» та Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини в рамках програми Чорноморського фонду регіонального співробітництва за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю автора та ГО і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *