У Житомирі діють безкоштовні консультації для внутрішньо переміщених осіб

У Житомирі юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини продовжують безкоштовно консультувати вимушених переселенців, однак контакти юридичної приймальні змінено, – повідомляє місцеве онлайн-видання “Вголос.zt“. Про це повідомили на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

Нині прийом внутрішньо переміщених осіб у місті Житомирі проводиться за адресою: вул. Перемоги, 7, оф. 35-А (приміщення Федерації профспілок області). Телефон «гарячої лінії»: (068) 541-32-48, (050) 465-98-18, (067) 456-87-21. E-mail: sergiivengeruk@gmail.

«Основні питання, за якими надається юридична допомога  соціальних прав і гарантій внутрішньо переміщених осіб – це  визнання фактів смерті, народження, реєстрації; поновлення втрачених документів; питання звільнення з підприємств в зоні проведення АТО; спадкові питання внутрішньо переміщених осіб; реєстрація внутрішньо переміщених осіб; права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб; порядок надання адресної допомоги переміщеним особам», – йдеться у повідомленні.

Правова допомога надається у рамках проекту «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту». Правознавці, окрім Житомирщини, консультують внутрішньо переміщених осіб у Чернігівській, Сумській, Полтавській, та Івано-Франківській областях.

Довідково. Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *