Веселковий марафон «Руйнуємо Мовчання»

  17-го травня у всьому світі відзначається Міжнародний день проти гомофобії, біфобії і трансфобії. Саме цього дня 30 років тому гомосексуальність була виключена з міжнародного класифікатора хвороб ВООЗ. Запорізький обласний благодійний фонд Гендер Зед вже 3 роки поспіль не лишався осторонь і організовував Веселкові флешмоби. У 2020 році відбудеться дещо нове: Веселковий марафон «Руйнуємо мовчання» (у 2020 «Breaking The Silence» – офіційне гасло цього дня).

  На початку кожної години, починаючи з 11:00, співробітники Фонду вмикатимуться в прямий ефір Інстаграм-сторінці Гендер Зед разом із різними людьми, які поділяють ідеї толерантності до ЛГБТ. Серед них: дреґ-квін й арт-директор одного з київіський френдлі-клубів Марлен Шкандаль, мати гея, яка відстоює права людини для ЛГБТ, відомі блогер(к)и та активіст(к)и і безліч інших. Зірковим гостем стане український гурт «YUKO». Повний список гостей та всі деталі повідомляються у Інстаграм.

Також ми закликаємо всіх протягом усього дня 17-го травня розміщувати у соціальних мережах дописи, сторіз та фото з гештегами #ВеселковийМарафон, #РуйнуємоМовчання, #IDAHOBIT, #BreakingTheSilenсe й розповідати про те, що означає рівність для кожного з нас та суспільства в цілому.

  «Щороку мета наших заходів присвячених 17 травня, марафон це чи флешмоб, незмінна – привернути увагу до проблеми гомофобії і трансфобії, насильства й злочинів проти ЛГБТ, а також розвіяти міфи, стереотипи і упередження запорожців і запоріжанок стосовно ЛГБТ. І хоч у цьому році можливість відзначити важливу дату існує тільки онлайн, ми закликаємо приєднуватися всіх до відзначення цього історичного дня», – коментує представник Гендер Зед Дмитро Калінін.

Нагадаємо як раніше Запоріжжя долучалося до відзначення цієї дати: у 2017, 2018 та 2019 роках.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *