Відбір на тренінг з адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих

 Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, оголошує відбір учасників тренінгу з адвокаційних кампаній в сфері освіти дорослих. 

 Метою діяльності Української асоціації освіти дорослих є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається впродовж усього життя. У 2019 році Асоціацією були розроблені проекти документів в сфері освіти дорослих для використання на місцевому рівні, які знаходяться за посиланням. Головним пріоритетом у роботі Української асоціації освіти дорослих у 2020 році є адвокація нормативно-правового забезпечення освіти дорослих на місцевому та національному рівнях, зокрема, використовуючи розроблені документи.

 Етапи програми

 Тренінг з адвокаційних кампаній стане першим етапом в процесі розробки та реалізації адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевими органами влади документів, що  сприяють розвитку освіти дорослих у відповідній громаді (регіоні). Участь у тренінгу візьмуть 16 осіб з різних громад.

 Другим етапом стане тренінг зі співпраці з органами влади, який відбудеться орієнтовно у липні 2020 року. Участь у ньому візьмуть 8 учасників першого тренінгу, які показали найкращих прогрес у реалізації розроблених адвокаційних кампаній, а також  один представник місцевих органів влади кожної громади, де реалізується кампанія.

 Третім етапом стане конкурс заявок на отримання мікрогрантів в розмірі від 5 до 10 тисяч гривень для завершення адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевим органом влади документу в сфері освіти дорослих.

 Четвертим етапом стане реалізація фінальної частини адвокаційних кампаній та ухвалення місцевим органом влади відповідного документу.

  Для участі у тренінгу запрошуються:

 • представники громадських організацій, що працюють в галузі освіти дорослих, зокрема в сфері громадянської освіти;
 • представники закладів вищої освіти та системи перепідготовки/підвищення кваліфікації фахівців різних галузей (держслужбовців, педагогічних працівників, бізнесу тощо);
 • інші зацікавлені особи з неурядового сектору.

 Тренінг включатиме наступні тематичні блоки:

 • Теорія адвокаційних кампаній
 • Практичні вправ з побудови адвокаційних кампаній
 • Планування адвокаційних кампаній учасниками для подальшої реалізації  у своїх громадах

 Відбір учасників

Заявки приймаються до 29 лютого 2020 року через онлайн-форму за посиланням. Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 6 березня 2020 року.

Відбір учасників буде проводитися на конкурсних засадах на підставі заповненої онлайн-заявки. Організатори залишають за собою право у разі необхідності провести додаткову співбесіду з потенційними учасниками програми навчання.

 Відбір учасників здійснюватиметься за такими критеріями:

 • обгрунтована мотивація щодо участі у розбудові освіти дорослих в Україні;
 • досвід роботи у галузі освіти дорослих (сфера формальної та неформальної освіти) і бажання виконувати цю роботу й надалі;
 • позитивний досвід співпраці з місцевим органом влади громади, де буде реалізована адвокаційна кампанія;
 • готовність реалізувати адвокаційну кампанію з нормативно-правового забезпечення розвитку освіти дорослих на місцевому рівні після тренінгу;
 • Обов’язкова умова участі – можливість брати участь у вищезазначених тренінгах програми

 Організатори забезпечують учасникам витрати на навчання, проїзд, проживання, кава-брейки та роздаткові матеріали.

Місце проведення: Київ
Мова: українська
Дати: 27-28 березня 2020 року

Контактна особа Бойко Анастасія, тел. 0970776958

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *