ВІДКРИТО НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ” – 2016

Фонд Богдана Гаврилишина оголошує набір на програму «Молодь змінить Україну» на друге півріччя 2016 року.
Увага! Зважаючи на надзвичайно велику кількість команд, які подалися минулого року з метою вивчення досвіду Швеції, Швейцарії та Норвегії, було прийнято рішення обмежити цей набір, такими країнами: Австрія, Німеччина та Польща.

«Молодь змінить Україну» – це ключова довгострокова програма Фонду Богдана Гаврилишина, заснована у 2012 році. Програма спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка формує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому. Місія програми – не лише вивчити рецепти успіху передових європейських країн, а також сприяти ефективному втіленню цих знань в Україні. У 2014 році Фонд створив Асоціацію учасників програми “Молодь змінить Україну”, яка на сьогодні налічує вже близько 500 людей. Наші учасники разом з патріотичними, компетентними та порядними представниками політикуму та громадянського суспільства трансформують Україну.

Звертаємо увагу аплікантів на тому, що основне завдання програми «Молодь змінить Україну» – це робота над втіленням вивченого європейського досвіду (а не лише здобуття теоретичних знань). Тому, під час відбору перевага надаватиметься командам та учасникам, які вже мають чітке уявлення про те, яким чином і в яких сферах вони будуть змінювати Україну.

Набір_2016Виникли труднощі з пошуком однодумців для своєї команди? – Маємо рішення!

Для тих, кому важко знайти учасників для команди самотужки, ми відкрили групу у фейсбуці –“Апліканти програми “Молодь змінить Україну”.  Тож, долучайтесь, тут набагато ефективніше і швидше можна зібрати команду!

Безимени-4


Етапи програми

 1. Створення команди.
 2. Вивчення досвіду однієї з запропонованих країн.
 3. Звітування, вступ до Асоціація учасників програми «Молодь змінить Україну».
 4. Залежно від спеціалізації, практика в різних гілках влади.
 5. Робота у виконавчій чи законодавчій владі місцевого рівня.
 6. Участь в парламентських виборах або робота у виконавчих органах влади національного рівня.

В межах програми учасники комплексно вивчають досвід однієї з шести європейських країн (Австрія, Німеччина, Норвегія, Польща, Швейцарія, Швеція) у всіх сферах життя: політичній, соціальній, економічній і екологічній.

Чому було обрано саме ці, а не інші країни?

Відповідь дуже проста, адже лише ці шість країн відповідають критеріям ефективних суспільств, визначених ідейним натхненником програми Богданом Гаврилишиним, а саме:

 • повна політична свобода,
 • високий рівень економічного добробуту для всього населення,
 • соціальна справедливість і захищеність,
 • симбіотичне співжиття із довкіллям.

Навчальна поїздка команди триває 6 днів. Особливістю програми є те, що сформована команда самостійно формує програму перебування у країні вивчення. Фонд Богдана Гаврилишина приймає рішення про часткове чи повне покриття фінансових витрат поїздки відібраних до участі у програмі команд.
Для участі у програмі потрібно:

 • сформувати команду з 6-7 представників різних спеціальностей, включаючи політолога, юриста, економіста, соціолога та культурного антрополога.
 • обрати одну з шести країн дослідження, підготувати проект її комплексного вивчення, причому кожен учасник групи обирає окрему сферу дослідження;
 • обґрунтувати доцільність вивчення обраних сфер та запропонувати способи застосування набутого досвіду для трансформації України;
 • подати аплікаційну заявку, резюме та мотиваційного листа від кожного учасника групи (згідно з вимогами Програми) на адресу info@bhfoundation.com.ua. В темі листа обов’язково зазначайте Application 2016. Дедлайн подачі документів: 21 серпня 2016 року.

Вимоги до учасників

 • Вік 20-35 років
 • Активність в громадському та політичному житті, підтверджена прикладами втілених проектів;
 • Компетенція в одній з чотирьох сфер: політичній, економічній, соціальній чи екологічній;
 • Вільне володіння англійською мовою.

Програма розрахована на тих, хто:

 • планує бути або вже є політиком, депутатом чи держслужбовцем;
 • прагне трансформувати Україну і має бачення своєї ролі в цьому процесі;
 • проживає в Україні на час подання заявки та впродовж 2-х наступних років після участі у програмі.

Після навчальної поїздки учасники програми приєднуються до Асоціації «Молодь змінить Україну», де вони зможуть обмінюватись набутим досвідом, брати участь у зустрічах з провідними європейськими політиками та експертами, а також долучатись до інших заходів Фонду Богдана Гаврилишина.

Прийом аплікаційних форм триває до 21 серпня 2016 року.
Навчальні поїздки команди-апліканти повинні планувати з початку жовтня до середини грудня 2016 року.
Розгляд документів та співбесіди у Києві з командами відбудуться у першій половині вересня 2016 року.

Джерело:

Фонд Богдана Гаврилишина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *